Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maqis

Nero Burning Rom 11

Polecane posty

Otóż mam taki problem z tym programem. Gdy nagrywam płytę w trybie iso wszystko jest w porządku, pliki są rozmieszczone w kolejności tak jak mają nazwę czyli plik nr 1, plik nr 2, plik nr 3. Jednak gdy nagrywam płytkę w trybie udf to są one poszatkowane po całej płycie czyli tak: plik nr 7, plik nr 8, plik nr 1, plik nr 2, plik nr 12 itd. Czy można jakoś zrobić żeby były nagrane po kolei w tym trybie? Dodam jeszcze że korzystając z innych programów do nagrywania w trybie udf wszystkie pliki są nagrane po kolei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o fizyczne rozmieszczenie, płytę sprawdzałem wkładając ją do stacjonarnego odtwarzacza DVD i jestem pewien że nie chodzi o wyświetlanie bo gdy nagrałem w trybie iso pliki były wyświetlane poprawnie. Czemu tryb udf spieszyło mi się z wypaleniem płyty i kliknąłem pierwszą opcję a poza tym tylko w tym trybie mogę nagrywać pliki powyżej 2 GB chyba że coś pomyliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie widziałem tego nero. Jutro spróbuję wypalić płytę w ISO - powinno zadziałać bez problemu.

Nie wiem na czym polega problem. Z tymi formatami to trochę trzeba by się rozpisać. Nero jest niestety płatne więc nie będę testował tej najnowszej wersji. Może zmień na starszą, jak masz taką możliwość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...