Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xDominik

Sterownik ekranu AMD Driver przestał działać ale odzyskał sprawność.

Polecane posty

Witam mam duży problem, ponieważ ostatnio po wymianie ramu, płyty głównej a także po formacie systemu zaczął pojawiać się błąd w postaci tego co napisałem w temacie. Błąd ten występuje zarówno w grach jak i na pulpicie (przeglądanie stron internetowych i takie tam). W grze The Elder Scrolls V Skyrim czasami łapię zawiechę i wywala mnie do pulpitu z właśnie tym błędem, a np w Call of Duty Black Ops występują zawiechy tyle że raz na parę godzin i to takie 4-5 sekundowe bez zamknięcia gry.

Mój Komp:

Karta Graficzna: ASUS EAH6850

Procesor: AMD Phenom X2 3,3Ghz

Ram: Przed wymianą 2.5GB Po wymianie 4GB

Zasilacz: 500V

System: Windows 7 32-bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja systemu może nie mieć z tym nic wspólnego. Sprawdź czy coś się zapisało w logach systemowych Panel Sterowania >Narzędzia Administracyjne> Podgląd zdarzeń. Sprawdź czy coś tam się zapisało w czasie gdy wyskoczył błąd.

Podaj jakiej firmy i jakie parametry RAMu miałeś a co dokupiłeś. W dobre sloty powsadzałeś kości (tak żeby w Dual Chanel pracowały?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli winnym miałby być RAM - albo płyta - (swoją drogą, to że kupiłeś nową pamięć i mobo, nie musi mieć nic wspólnego z pojawieniem się problemu; ewentualnie - mało), należałoby sprawdzić każdą kość oddzielnie (również w parach) i we wszystkich slotach.

Poza tym, na początek odinstaluj sterownik karty graficznej (bardzo dokładnie, najlepiej w trybie awaryjnym, przy wyłączonym antywirusie) i użyj przy tym np. Driver Cleaner'a. Następnie zainstaluj go na nowo (o tym, że na razie powinien to być najnowszy sterownik, chyba nie muszę wspominać). Ponadto - jeśli tego nie robiłeś - zaktualizuj Flash Playera oraz, w jego ustawieniach, wyłącz przyspieszenie sprzętowe.

Jeżeli to i kombinowanie z pamięciami nie da żadnych rezultatów, będziemy myśleć dalej (przyczyn i rozwiązań problemu może być mnóstwo).

Aha, podaj (dokładnie) markę, model i moc zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...