Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

Włamanie na komputer

Polecane posty

Witam,

mam pytanie czy jest możliwe że ktoś włamie mi się na kompa. I pozna moje hasła itp?

A antywirusy tego nie wykryją?

oraz czy istnieje jakiś program który chroni przed czymś takim?

Dziękuję za odp.

(czytałem ten poradnik ale chyba tam o czymś takim nie pisze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten windowsowy firewall był najlepszy to firmy, zajmujące się programami antywir. nie robiły by swoich zapór. Kiedy kupujesz antywira, możesz zakupić wersję z zaporą. Ja mam Mcafee internet security, płacę 169 rocznie, program sprawuje się lepiej IMO niż zapora systemu.

Sądzisz, że ktoś Ci się włamał na kompa czy tak po prostu pytasz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w przeglądarce gdy byłem na stronie X otwarło mi się okienko ze stroną Y mimo iż nie klikałem nic. potem jednak zobaczyłem że był odnośnik do strony Y na tej stronie (X) co byłem. Obie witryny zaufane. (Team fortress 2)

Potem gdy grałem, wywaliło mnie z gry z tekstem ze konto używane w innym miejscu. (po 10 min i po zmianie hasła udało mi się zalogować i wszystko było po staremu) (wszystkim co byli online ta gra się scrashowała) tylko mi o tym koncie się wyświetliło

A niedawno (1godz temu) pojawił się niebiski ekran z białymi literami. i pierwsze zdanie to coś w stylu " windows xp musi być zamknięty" i jeszcze z 10 linijek tekstu ale nie zdążyłem przeczytać. i pc się zrestartował.

3 dziwne zbiegi okoliczności?

z góry przepraszam jeśli piszę zawile. ale lekkiego stresa mam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...