Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Mały problem przy kasowaniu plików z program files

Polecane posty

Cześć wszystkim :) Dawno mnie tu już nie było. Jakiś czas temu zakładałem temat, w którym pisałem, że mam wira, który sprawiał, że po kliku prawym na pliki wyskakiwała obok opcji skanuj antyvira, opcja zniszcz. Okazało się to być częścią programu antywirusowego służącą do całkowitego wykasowania pliku z komputera.

Mam dzisiaj nieco mniejszy problem. Zawsze kiedy kasowałem całe foldery z program files, windows prosił o potwierdzenie dokonania tej operacji, a teraz, co jest dziwne, po kliknięciu na "usuń" pliki automatycznie zostają przeniesione do kosza, co jest dosyć dziwne. Czy jest to spowodowane działaniem jakiegoś negatywnego oprogramowania czy raczej normalne ?

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę opcje to jest ona zaznaczona i kiedy kasuje np nowo utworzony folder z pulpitu, jest ok, wyskakuje pytanie "czy usunąć" itd. Ale kiedy próbuje kasować folder z program files, a właściwie "pliki programów x86" czy jak to się tam zwie, takie pytanie nie wyskakuje, a folder jest przenoszony do kosza. Zastanawiam się czy nie jest to związane z tym Mcafeem, komp generalnie po formacie. Mcafee zdążył już wywalić parę śledzących cokie :P. Czy jest możliwość w miarę szybkiego sprawdzenia czy ten problem z kasowaniem nie jest spowodowany jakimś szkodliwym oprogramowaniem ? Mcafee nic nie wykrył poza 5 plikami cookie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...