Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

splatpl

Komentarze do screenów

Polecane posty

Co wy na to aby wrzucić screen oczywiście jakiś ciekawy i zacząć go komentować ?

To może ja zacznę:

SCREEN

Gra: Counter-Strike: Source

Do tego screena map pytanie: Czy lubicie ragdolla ? Czy może wolicie wstępnie przygotowane animacje śmierci ?

Ja lubie ragdolla, latajace postacie itp.

Wstępnie przygotowane animacje są dla mnie rzeczą śmieszną i ich nie znoszę bo zdarza się że gdy postać ma spaść (np. z dachu) do kawałkiem buta sie jeszcze na nim trzyma i lezy jakby na szkle.

Może ktoś też wrzuci obrazek postaci z ragdollem ?

UWAGA !

-Upraszam sie o podanie tytułu gry oraz jakis krótki podpis.

-Dodajemy screeny CZEGOKOLWIEK (co jest zgodne z regulaminem cdaction) z gier np. osiagniecie, fajne miejsce, nowa bron, postac itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię ragdolla. Przy takim F NV albo innych produkcjach ze szwankującym wykrywaniem kolizji zdrowo się uśmiałem.

Strzelam w gościa z perkiem Bloody Mess, a tam jego "części" latają po kilka metrów w różnych kierunkach. Dodaje to brutalności :D.

Chociaż jak widać na screenie niżej, groteskowe sytuacje zdarzają się też w nowych produkcjach (DX:HR). Dopowiem tylko, że głowa delikwenta wystawała z podłogi :/.

Screen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wklejamy tylko głupie SS z gier bez podpisu czy z podpisem ?

Trzeba by to jakoś ogarnąć.

Mój:

http://www.xfire.com/profile/dark89elvis/s...?view#114498258

Podpis: Nawet żołnierze mają gorszy dzień.

Wystarczy podpis nawet krótki i podanie tytułu gry bo mogą się userzy pytać: "A kto to ? A co to ?"

A tutaj taki mały bug w Team Fortress 2:

SCREEN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...