Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wwwdamian

Rozwiązany: komp się nie uruchamia

Polecane posty

W czasie rozruchu kompa wyskakuje mi komunikat: nie znaleziona lub plik jest uszkodzony "/windows/system32/config/system"

To już drugi mój przypadek tego typu. Już pewien czas temu miałem identyczny problem, ale na drugi dzień kiedy miałem się wziąć za naprawe błąd znikł. Z czego wynika ten błąd i jak go naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochadze tym pierwzym sposoben aż do okna w którym mam wybrać rodzaj formatu i nic dalej nie robię z obawy farmatu dysku wcześniej nie widze tego okna z screena

słyszałem że można niedziałający plik podmienić na działajacy przez np. linuxsa. czy to dobry pomysł czy jednak nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje jesteś posiadaczem 1% egzeplarzy windowsa, którzy nie mają opcji napraw. Może pirat?

Najprostszym rozwiązaniem jest format o ile nie masz ważnych danych na tym dysku.

Podmiana plików spod linuxa jest dość trudna, więc jeśli jednak masz jakieś ważne dane na dysku systemowym (choć powinieneś je trzymać na osobnej partycji) najprościej będzie wymontować dysk iść do kolegi i skopiować ten plik od niego. Ale najpierw, gdy podłączysz już gdzie indziej ten dysk to sprawdź go antywirusem i zeskanuj dysk pod kątem bad sectorów, bo ot tak sobie to pliki rzadko znikają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...