Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Puxerek

Rozwiązany: Problemy z (kartą?)

Polecane posty

Witajcie, opowiem wam historię. Pewnego razu gdy wróciłem do domu po ciężkim dniu włączyłem komputer, postanowiłem pograć w grę The Elder Scrolls V Skyrim, po pół godziny gry moim oczom ukazał się czarny ekran z napisem NO SIGNAL usłyszałem tylko jęki dobijanego wroga po czym do moich uszu dobiegł dźwięk zwiski komputera. Pełen nadziei, że to może nic takiego, zresetowałem komputer, i nic się nie stało. Postanowiłem, zanieść ko0mputer mojemu nauczycielowi informatyki który niejednokrotnie "naprawiał" (czyli poprawiał to co spiep*zył przy składaniu) mi ten komputer. Początkowo robiłem razem z nim takie czynności jak czyszczenie grafiki czy RAMu po przełożeniu na kartę zintegrowaną obraz się ukazał, poszperał coś w biosie, przekładam kabel i jest! Jest obraz, skręciliśmy kartę założyliśmy obudowę i ponownie uruchomiliśmy, i pupa blada. Powiedział, że weźmie i zobaczy w domu. Na drugi dzień przynosi do szkoły i mówi, że naprawiony, i było brudne wejście do karty na płycie głównej, po zaniesieniu do domu i włączeniu pooglądałem sobie filmiki na youtube i... znowu no signal,m po przełożeniu na zintegrowaną grafikę działa, ale nawet Minecraft się zacina. Zrobiłem w biosie to co on, wyjąłem kartę, przeczyściłem wczytuje się windows i znowu [beeep]. Pomoże ktoś? Jestem już 2 dzień bez komputera praktycznie (głównie gram) i nie ma na czym przetestować moich nowych słuchawek.

Moja płyta główna: Gigabyte GA-G31M-ES2L

Karta Graficzna: SAPPHIRE RADEON HD2900XT 512MB GDDR3 512BIT

Zasilacz: Feel 2 350W

Bardzo proszę o odpowiedzi z racji, że weekend jest jedynym czasem gdy mogę sobie w spokoju pograć.

EDIT: Komputer planuję zmieniać na początku stycznia więc proszę jakieś niedrogie oferty jeśli trzeba będzie coś wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie bardzo mam jak sprawdzić, mieszkam na wsi na takim odludziu bardziej i moi bracia maja laptopy :( Nie dałoby się zrobić czegoś z BIOSu czy cokolwiek? Wiem, że nie wiadomo co zrobić jak nie wiadomo co się zepsuło ale musiałbym się pozbyć kompa na 3dni minimum bo gość musi samemu sprawdzić i jeszcze wstawi jakieś stare części (tak jak składał mi komputer ze starych części -_-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...