Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EverybodyLies

Rozwiązany: Niektóre strony się nie włączają

Polecane posty

Witam!

Mam problem z internetem. Otóż o ile np. cdaction.pl, wp.pl się normalnie załączają, o tyle google lub youtube już nie;/ Nie wiem w czym jest problem... Nie bawiłem się żadnymi ustawieniami w sieci itd.

Macie jakieś propozycje?

EDIT: Zauważyłem również, że niektóre strony, które jeszcze kilka godzin temu działały teraz nie działają.

0 wyświetleń? ludzie, na prawdę nikt nie ma pomysłu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soł... Nie mam routera, ale niedawno miałem. Korzystam z Google Chrome, ale na Firefoxie występuje ten sam problem...

Co do cookies - właśnie też przyszło mi to na myśl, tyle, że nie mam zielonego pojęcia, jak je wyczyścić... gdzie je znajdę?

Po prostu usunąć zawartość folderu -> C:\Documents and Settings\admin\Cookies ?

Aha... problem pojawił się dzisiaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jakoś sam się rozwiązał... ale cookies usunąłem i tak. Aha i mam radiówkę:P

EDIT: Problem znów się pojawił... raz net jest, raz nie ma;/ Ale w końcu to radiówka, i jeszcze śnieg zaczął padać, może to ma coś wspólnego. Anyway, jeśli jutro się nie poprawi, znowu zgłoszę się po pomoc:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi z kujawsko-pomorskiego: na terenie powiatu toruńskiego doszło do ogromnej awarii Neostrady w okolicach godziny 14.00. TP nie może określić kiedy to naprawią, a reklamacje nie są przyjmowane z tego powodu (tj. braku możliwości określenia kiedy naprawią awarię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...