Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fabik

System padł - przyczyna

Polecane posty

Jeden z moich laptopów nie chce się właczyć, podczas ładowania windowsa wywala niebieski ekran i się całkowicie resetuje. I tak w kółko, może być.

Jak ostatni raz z niego korzystałem, to wprowadził w siebie, w stan uśpienia, z powodu dłuższego odejścia od komputera. Na noc jeszcze odłoczyłem od niego zasilacz. Przez jeden dzień całkowicie się rozładował, musiałem go podłączyć, i właśnie teraz jest ten problem o którym jest napisane wyżej.

I chciałbym się dowiedzieć czy możliwe jest uszkodzenie przez to systemu lub jakiejś części fizycznej komputera? Bo jeszcze ostatnio pobierałem podajrzane programy na kompa, może to one uszkodziły. ?

Dodam: Do Bios-u nie mogę się dostać w żaden sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pobierałeś podejrzane programy to na pewno mogły uszkodzić OS. Może to być sprawa jakiś sterowników z niewiadomych źródeł. Jeśli wiesz co to za podejrzane pliki ściągałeś/instalowałeś i możesz wejść do trybu awaryjnego. To postaraj się je usunąć. Albo zrób to co kolega wyżej polecił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pobierałeś podejrzane programy to na pewno mogły uszkodzić OS. Może to być sprawa jakiś sterowników z niewiadomych źródeł. Jeśli wiesz co to za podejrzane pliki ściągałeś/instalowałeś i możesz wejść do trybu awaryjnego. To postaraj się je usunąć. Albo zrób to co kolega wyżej polecił.

W tym rzecz że jak włańczam/wybieram tryb awaryjny to też wywala niebieski ekran i restart. Hehe... kto w ogole posiada plyte od windowsa? :D Nikt. Kupiłem laptopa z wgranym XP, ale płyty nie dostałem. Trzeba będzie chyba od kogoś porzyczyć płytkę lub oddać do serwisu. :(

Ale to trochę dziwne, żeby tak nagle system się popsuł z powodu tych programów/może wirusów. Jak działał to nie wykazywał żadnych niepokojących objawów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...