Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

120202

Problemy ze ścinkami

Polecane posty

Witam , posiadam pewien problem - mój komputer ścina się podczas grania np. w MW3 co można obejrzeć na moim kanale : http://www.youtube.com/user/lizer123 ,

lecz jednak już w takich grach jak Skyrim czy też Saints Row The Third wszystko działa wyśmienicie (a wymagania posiadają bardzo zbliżone).

Mój sprzęt to

Procesor : Intel Core2Quad Q8300@3.20GHz (temp. na stock to 38 , przy ciężkiej pracy nie przekracza 60)

Płyta Główna - Asus Rampage Formula Extreme

Grafika: GeForce 560 Ti , 280 GTX do Physx

Ram: Kingston DDR3 4GB

Zasilacz: Chieftec 650W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , w podczas gry w single player też występują takie problemy. A co do pingów to podczas gry co prawda nie sprawdzę jaka to dokładnie jest liczba , ale 4/4 paski oznacza mniej niż 100.

Te same problemy występują także w Battlefield 3.

Chce powiedzieć że kiedy nagrywałem to Frapsem miałem 75 FPS , ale po tych ścinkach licznik spadał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DirectX aktualizowany podczas instalacji MW3 , a sterowniki to 290.36 wersja BETA (ostatnio aktualizowane z wersji 280 oficjalnej na której też występował w.w. problem).

Zastanawiam się czy nie jest to wina ramu , ale nie mam jak sprawdzić gdyż nie mam zamienników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj... Wiesz, jak w menedżerze ustawić, aby priorytet był wyższy dla danego procesu? Dla ścisłości:

- podczas gry alt+ctrl+delete

- zakładka procesy

- szukasz danego procesu (w tym wypadku będzie iw3 multi.. czy coś podobnego)

- PPM>ustaw priorytet>wysoki.

Napisz, czy coś pomogło. Oczywiście, to musisz zrobić podczas gry. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet to nie pomogło. Mówiąc dokładnie - najczęściej dzieje się to kiedy wracam do jakieś lokacji , albo ładuje się nowa. Może to dlatego że ram ma tylko 1333MHz ale był kręcony w górę razem z procesorem , a jego czasy to 9-9-9-27

PS. iwmp5 się nazywa proces :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Hmm... Skoro problem występuje kiedy wracasz do lokacji, to może to problem z dyskiem, albo plikiem stronicowania? Nie próbowałeś przypadkiem, idąc za przykładem natchnionych rad internetowych "speców", grzebać w konfiguracji pliku stronicowania czy mechanizmu SuperFetch?

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...