Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ampjacker

Sterowniki ATI problem

Polecane posty

Witam Wszystkich użytkowników forum.

Proszę o pomoc ponieważ ja sam nie mogę sobie z tym poradzić.

Mianowicie chodzi o instalację sterowników do karty graficznej.

Zrobiłem format C: i standardowo zabrałem się do instalacji sterowników. Stery ode mobo udało się z powodzeniem wrzucić i problem powstał kiedy zabrałem się za grafikę. Po zainstalowaniu zrestartowałem system i kiedy weszło już spowrotem do systemu nie wykryło mi sterownika graficznego tylko poinformowało mnie że jest sterownik VGA czyli ten podstawowy. Spróbowałem jeszcze raz i nadal nic, ściągnałem najnowsze ze strony producenta i nadal to samo, wszedłem w tryb awaryjny i usunąłem stery za pomoca Driver Sweepera i potem ponownie zainstalowałem stery i nadal nic, mam kilka wersji i żadna nie działa, dodam jeszcze że nawet Catalys Control Center nie widzi chociaż to też instalowałem. Ręczne próby załadowania sterownika też nic nie dają niestety. Aktualizacja sterownika z poziomu menegera urządzeń także nie pomaga.

Zrobiłem format znowu tym razem użyłem Windows XP Black Edition v8.2 i nadal nic.

Zastanawiałem się że to może coś z biosem od MoBo także go zrestartowałem ale i tym razem nic.

Może ktoś z Was mi pomoże bo ja już nie wiem co mam robić...

Specyfikacja sprzętowa :

Mobo : AsRock K8NF3 - VSTA

CPU : Sempron 2500+

GPU : Asus AH 3450 512 mb AGP

HDD : Maxtor 60 giga

RAM : 512 mb goodram + 256 mb roodram

System :Najpierw Windows XP Professional SP 2 32 bit / Teraz Windows XP Black Edition v8.2 32 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się bawić nie będziemy. Problemy ze sterownikami to w sposób bezpośredni lub pośredni problemy z systemem. Skoro masz z nimi problem, to masz problem z systemem. I nawet Ci mogę napisać co to za problem - nie dość, że system jest piracki, to jeszcze jest wykastrowany i mocno zmodyfikowany. Piratom na tym forum nie pomagamy (choć wątpię, żeby w ogóle pomoc była możliwa przy tak zmodyfikowanym systemie).

Temat zamykam. Założenie kolejnego takiego samego tematu skończy się dla Ciebie źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...