Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crunchips

Rozwiązany: Niebieskie tło-Blue Screen

Polecane posty

Witam!

Chodzi o mój problem z komputerem.Resetuje się z niebieskim tłem.

Kiedyś już się tak działo ale wyczyściłem go u specjalisty.

Teraz jak gram w The Wicher 2:Assassin King's (niech to po prostu Wiesiek).

To trochę irytujące, bo nie należę do ludzi którzy często robią save.

Ale muszę zacząć to robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja ironia jest zupelnie niepotrzebna, tym bardziej ze staramy Ci sie pomoc. Dla Twojej wiadomosci - do zmierzenia temperatury podzespolow sluza specjalne programy, chocby HWMonitor, do pobrania np. tu... :sleep:

Edit:

A jakiego systemu uzywasz? W Windows 7 po wyskoczeniu BSODa, restarcie komputera i zaladowaniu sie systemu zazwyczaj wyskakuje okienko, w ktorym jest podany kod bledu, ktory doprowadzil do blue screena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W konfiguracjach procesor i tak dalej?

2. Blue Screen jest za szybki troszeczkę wiesz tylko 2s już prawie przeczytałem.(ironicznie powiedział)

3. Sorry procesor nie trzyma termometru.(i znowu ironia)

1. Tak + płyta główna, pamięci, grafika i zasilacz - to minimum.

2. Rozumiem - liczyłem że da radę odczytać kod błędów ale skoro nie to spróbujemy inaczej.

3. Żartujesz, prawda? Myślałem, że wiesz że procesor (tudzież przeważnie kilka innych układów) ma wbudowany termometr... Dobra, mniejsza o to - w BIOS-ie w zakładce Health Status/Health Monitor/Hardware Monitor/Fans and Temperatures (albo innej podobnej nazwie - zależnie od płyty głównej) będziesz miał podstawowe dane z czujników. Nie jest to pomiar idealny (bo procesor pracuje tu w jakichś 40% obciążenia) ale da pewny ogląd więc podaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja ironia jest zupelnie niepotrzebna, tym bardziej ze staramy Ci sie pomoc. Dla Twojej wiadomosci - do zmierzenia temperatury podzespolow sluza specjalne programy, chocby HWMonitor, do pobrania np. tu... :sleep:

Edit:

A jakiego systemu uzywasz? W Windows 7 po wyskoczeniu BSODa, restarcie komputera i zaladowaniu sie systemu zazwyczaj wyskakuje okienko, w ktorym jest podany kod bledu, ktory doprowadzil do blue screena.

Windows XP.

Dzięki wcieło mi wszystkie ikony z pulpitu.

1. W konfiguracjach procesor i tak dalej?

2. Blue Screen jest za szybki troszeczkę wiesz tylko 2s już prawie przeczytałem.(ironicznie powiedział)

3. Sorry procesor nie trzyma termometru.(i znowu ironia)

1. Tak + płyta główna, pamięci, grafika i zasilacz - to minimum.

2. Rozumiem - liczyłem że da radę odczytać kod błędów ale skoro nie to spróbujemy inaczej.

3. Żartujesz, prawda? Myślałem, że wiesz że procesor (tudzież przeważnie kilka innych układów) ma wbudowany termometr... Dobra, mniejsza o to - w BIOS-ie w zakładce Health Status/Health Monitor/Hardware Monitor/Fans and Temperatures (albo innej podobnej nazwie - zależnie od płyty głównej) będziesz miał podstawowe dane z czujników. Nie jest to pomiar idealny (bo procesor pracuje tu w jakichś 40% obciążenia) ale da pewny ogląd więc podaj.

AMD Athalon 64 X2 Dual Core Processor 6000+

Grafika:NVIDIA GeForce 9600 GT

Pamięć 500GB ale troszeczkę chyba połowa jest zajęta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nadal praktycznie niczego nie podałeś i nie zrobiłeś tego o co Cię proszono. Jeżeli chcesz, żeby mógł Ci ktoś pomóc, musisz się bardziej postarać (a jak nie wiesz / nie rozumiesz, jak / co masz zrobić, to pytaj).

BTW co znaczy, że ikony Ci wcięło (już są, nadal ich nie masz)?

P.S. Zatrzymaj ten niebieski ekran (na stronie, do której wcześniej podałem link, jest napisane jak masz to zrobić). Na razie, niczego więcej nie będę tłumaczył, bo nie wiem czy czegoś nie wiesz, nie umiesz zrobić, czy też zwyczajnie Ci się nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki siadam na 10-15 minut bo czas mnie goni.

Heh, nadal praktycznie niczego nie podałeś i nie zrobiłeś tego o co Cię proszono. Jeżeli chcesz, żeby mógł Ci ktoś pomóc, musisz się bardziej postarać (a jak nie wiesz / nie rozumiesz, jak / co masz zrobić, to pytaj).

BTW co znaczy, że ikony Ci wcięło (już są, nadal ich nie masz)?

Mam zresetowałem komputer i wszystko ok.

To po otworzeniu HWMonitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...