Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Haze

Polecane posty

Dziękujemy za założenie tematu. 8)

Nowa gra twórców serii TimeSplitters (niestety tylko na konsole) zapowiada się bosko! Oprawa graficzna wygląda bardzo obiecująco, toteż właśnie Haze uważam za potencjalnego konkurenta Crysis.

Ciekawie ma się też fakt z "Nectarem" - napojem zwiększającym naturalne zdolności ludzi. Premiera Haze ponoć dopiero za rok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze chmm... Kolejna wierna kopia Far Cry. Nawet główny bohater ma na imie Jack. Plagiat niesamowity, ale zapowiada się ciekawie więc na grę czekam (jak zresztą na multum innych dobrze zapowiadających się tytułów...). I tak jak Arthizo napisał dziwi mnie ten "Nectar" i zastanaiam się kto od kogo zrzynał, Haze od Bioshocka czy na odwrót. Bo zdaje mi się, że "Adam" ma podobne (ba nawet prawie takie same) właściwości jak "Nectar" też poprawia wszystkie czynniki w ciele człowieka od wytrzymałości po siłę :roll: Ale cóż przynajmniej jest zabezpieczenie Crysis się nie uda to szansa w Haze pozostaje, a gry sa podobne i też ze świetną grafą, tylko Haze (znając Ubi...) będzie miało większe wymagania..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że role mogą się odwrócić i zamiast wychwalanego pod Niebiosa Crysis'a to właśnie Haze może stać się czarnym koniem przyszłego roku...

Świetnie myślisz Toshi650 :) W końcu sama szata graficzna Crysis nie musi uczynić go wielkim hiciorem, a jeśli twórcy Haze zaserwują nam bardzo grywalną, wciągającą, innowacyjną i długą (Crysis ma być właśnie krótki) to mają szansę zagrozić niemieckiej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że role mogą się odwrócić i zamiast wychwalanego pod Niebiosa Crysis'a to właśnie Haze może stać się czarnym koniem przyszłego roku...

Świetnie myślisz Toshi650 :) W końcu sama szata graficzna Crysis nie musi uczynić go wielkim hiciorem, a jeśli twórcy Haze zaserwują nam bardzo grywalną, wciągającą, innowacyjną i długą (Crysis ma być właśnie krótki) to mają szansę zagrozić niemieckiej grze.

Tak samo z Haze, przecież sama szata graficzna i ten "Nectar" nie uczynią z niego jakiegoś hitu. Jak dla mnie i Crysis i Haze to takie połączenie odgrzewanego schabowego z mielonym tyle, że w nowej (pięknej) panierce.

I ja czytałem, że i Haze i Crysis mają być długie ( a w przypadku tego drugiego nawet słyszałem w jednym trailerze :wink: ). A więc zapowiada się wielka walka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie patrząc na trailery i screeny Crysisa i Haze bardziej do gustu przypadł mi ten drugi - bardziej przyziemny klimat, żywot najemnika i ciekawie się zapowiadający motym z cywilami oraz developer który za tym stoi - żywa legenda jeżeli chodzi o rynek konsolowy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wątku fabularnym Haze?

Akcja gry rozgrywa się w 2025 roku w świecie, w którym władzę od ONZ i NATO przejęły ogromne korporacje. Wsrod nich wyroznia się Mantel Global Industries (producent "Nectaru").

Głownym bohaterem jest Jack Carpenter (na uslugach korporacji Mantel). Gra zacznie sie standardowo, od walki miedzy ludzmi Mantela a The Promise Hand.

Pierwszy raz poczujemy ze cos nie gra, gdy nasi martwi przeciwnicy zaczna... znikac. I wcale to nie bedzie błąd w grze... 8)

Haze na GOL: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7236

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety uważam, że ta dobrze zapowiadająca się grę... zje Crysis. Już sie EA postara wyprać mózgi graczy tak by tylko na ich produkty patrzyli... A Haze ™ mimo że np. będzie to produkcja ciekawsza, lepsza pozostanie w cieniu...

(I tak go kupię XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety uważam, że ta dobrze zapowiadająca się grę... zje Crysis. Już sie EA postara wyprać mózgi graczy tak by tylko na ich produkty patrzyli... A Haze ™ mimo że np. będzie to produkcja ciekawsza, lepsza pozostanie w cieniu...

(I tak go kupię XD)

Może i EA zrobi szum wokół Crysisa, ale jak będzie gorszy od Haze to co z tego?? Czy FIFA mimo szumu madialnego jest popularniejsza od PESa??

Głownym bohaterem jest Jack Carpenter (na uslugach korporacji Mantel). Gra zacznie sie standardowo, od walki miedzy ludzmi Mantela a The Promise Hand.

Pierwszy raz poczujemy ze cos nie gra, gdy nasi martwi przeciwnicy zaczna... znikac. I wcale to nie bedzie błąd w grze...

Fabuła nie poraża, a główny bohater Jack Car(ver...)penter zwykły najemnik jak, ten Dune z Crysisa. Nectar=Adam, a co do znikających przeciwników to...miodzio :wink: . To jest akurat chyba najciekawsze w tej grze, ciekawe dlaczego te ciała będą znikać :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za założenie tematu. 8)

Nowa gra twórców serii TimeSplitters (niestety tylko na konsole) zapowiada się bosko! Oprawa graficzna wygląda bardzo obiecująco, toteż właśnie Haze uważam za potencjalnego konkurenta Crysis.

Ciekawie ma się też fakt z "Nectarem" - napojem zwiększającym naturalne zdolności ludzi. Premiera Haze ponoć dopiero za rok...

Nie sądzę, żeby Haze był jakąkolwiek konkurencją dla Crysis. Oprawa graficzna i możliwości o wiele niższe... to będzie raczej taka alternatywa dla osób, które posiadają komputery, które nie pociągną Crysisa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Haze był jakąkolwiek konkurencją dla Crysis. Oprawa graficzna i możliwości o wiele niższe... to będzie raczej taka alternatywa dla osób, które posiadają komputery, które nie pociągną Crysisa :P

Grubo sie mylisz, twierdzac iz Haze ma duzo gorsza szate graficzna od Crysisa. To tak, jakbys mowil o grafie np. Call of Duty 2. Jesli Haze ujrzymy w wersji pod DirectX 10 to nie bylbym taki pewien tej "niedostepnej dla innych" grafice Crysis.

No i co do wymagan sprzetowych... Jesli chodzi o Haze, to sa one jeszcze nieznane, ale nalezy pamietac, iz gra ta ukaze sie juz "troche" po premierze Crysis, wiec watpie zeby ci uciagnela na Riva TNT 2. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Haze był jakąkolwiek konkurencją dla Crysis. Oprawa graficzna i możliwości o wiele niższe... to będzie raczej taka alternatywa dla osób, które posiadają komputery, które nie pociągną Crysisa :P

Grubo sie mylisz, twierdzac iz Haze ma duzo gorsza szate graficzna od Crysisa. To tak, jakbys mowil o grafie np. Call of Duty 2. Jesli Haze ujrzymy w wersji pod DirectX 10 to nie bylbym taki pewien tej "niedostepnej dla innych" grafice Crysis.

No i co do wymagan sprzetowych... Jesli chodzi o Haze, to sa one jeszcze nieznane, ale nalezy pamietac, iz gra ta ukaze sie juz "troche" po premierze Crysis, wiec watpie zeby ci uciagnela na Riva TNT 2. xD

Wnioskuję to chociażby po screenach, ale jest też taki jeden sensowny argument: Haze był od początku tworzony z myślą o next-genach. Chodzi mi o ograniczenia grafiki związane z nimi. Crytek twierdzi, że X360 czy nawet PS3 nie będą w stanie pociągnąć Crysis. A Haze pociągnąć mogą. Pozostaje jeszcze Turok 5, w którym obok Crysisa są ogromne pokłady potencjału. Myślę, że walkę o tytuł najlepszego FPS-a 2007 wygra jednak Crysis, chyba, że Haze albo Turok 5 nas czymś szczególnym zastąpią. I pamiętajcie: CRYSIS TO NIE TYLKO GRAFIKA!! Jest to gra posiadająca ogromne możliwości jeśli chodzi np. o modyfikację broni; oferuje również ogromny świat itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crytek twierdzi, że X360 czy nawet PS3 nie będą w stanie pociągnąć Crysis. A Haze pociągnąć mogą. Pozostaje jeszcze Turok 5, w którym obok Crysisa są ogromne pokłady potencjału. Myślę, że walkę o tytuł najlepszego FPS-a 2007 wygra jednak Crysis, chyba, że Haze albo Turok 5 nas czymś szczególnym zastąpią.

Niesamowita logika - developer twierdzi, że jego gry nie udźwignie ani x box 360 ani playstation 3 które swą premierę miało niespełna 3 tygodnie temu [sic!] - naprawde patrząc na trailery, ciężko jest mi w to uwierzyć :pig: Kierując się twoim tokiem rozumowania haze jest słabszy od Crysisa bo odpalą go konsole next-gen - Żałosne :roll:

CRYSIS TO NIE TYLKO GRAFIKA!! Jest to gra posiadająca ogromne możliwości jeśli chodzi np. o modyfikację broni; oferuje również ogromny świat itp...

To nic nowego. Btw. to psi obowiązek w dzisiejszych czasach każdego ładnego fps'a by poza grafiką prezentował coś poza tym- fabuła ? klimat może, co ? Najpierw może zagraj w tego piecowego exclusiva zanim zaczniesz wieszać psy :cat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję to chociażby po screenach, ale jest też taki jeden sensowny argument: Haze był od początku tworzony z myślą o next-genach. Chodzi mi o ograniczenia grafiki związane z nimi. Crytek twierdzi, że X360 czy nawet PS3 nie będą w stanie pociągnąć Crysis. A Haze pociągnąć mogą. Pozostaje jeszcze Turok 5, w którym obok Crysisa są ogromne pokłady potencjału. Myślę, że walkę o tytuł najlepszego FPS-a 2007 wygra jednak Crysis, chyba, że Haze albo Turok 5 nas czymś szczególnym zastąpią. I pamiętajcie: CRYSIS TO NIE TYLKO GRAFIKA!! Jest to gra posiadająca ogromne możliwości jeśli chodzi np. o modyfikację broni; oferuje również ogromny świat itp...

Po 1. PS3 i X360 uciągnęłyby Crysisa, ale Crytek jest poprostu przy PC.

Po 2. Haze nie wiadomo czy będzie brzydszy czy nie to się okaże po premierze obu gier, a screeny to można sobię wsadzić w....

Po 3. Turok 5 szczerze mówiąc nie przemawia do mnie ani trochę...dlatego jak wyjdzie świetna gra, to on może u mnie wygrać ten bój :wink: .

Po 4. Masz rację Crysis to nie tylko grafa, a modyfikowanie broni i ogromny świat to mniejsze zalety. Wg mnie dużą zaletą jest możliwość powalania dzrew na ziemię ponieważ od tego niekiedy będą zależeć losy potyczki. Wpakujesz ostatni magazynek amunicji w drzewo a przeciwko tobie 6 Koreańczyków, drzewo spadając potrąca jeszcze dwa drzewa, a te przygniatają wrogów, ty zbierasz amunicję i idziesz szczęśliwy do przodu. Fajny scenariusz? Mi się podoba bardzo, FPS z domieszką taktyki, piękną grafiką budującą klimat oraz dobrym Al i fajną fabułą...jak to będzie to dla mnie dycha.

Po 4. Niewiadomo jakie w Haze drzemią pokłady możliwości bo...praktycznie nic nie wiemy o nim, jest tylko główny wątek fabuły przedstawiony i nic pozatym.

WG mnie pojedynek wygra Crysis, nie to, że nielubię Haze od pierwszego wrażenia, ale w Cryteku mam większe zaufanie i w nich wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. PS3 i X360 uciągnęłyby Crysisa, ale Crytek jest poprostu przy PC.

Skąd masz takie informacje?? Crytek po prostu stwierdziło, że X360 i PS3 pociągną Crysisa, lecz nie będzie on wyglądał tak dobrze, jak na PC... Nie chcieli multipfatformowości, żeby nie utracić na jakości.

edit: Swoją drogą Microsoft był zdecydowanie za tym pomysłem, ponieważ lepsza grafika na DiretX 10 kusi użytkowników do zakupienia Win Vista. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. PS3 i X360 uciągnęłyby Crysisa, ale Crytek jest poprostu przy PC.
Skąd masz takie informacje?? Crytek po prostu stwierdziło, że X360 i PS3 pociągną Crysisa, lecz nie będzie on wyglądał tak dobrze, jak na PC... Nie chcieli multipfatformowości, żeby nie utracić na jakości.

Wiesz co ... widząc juz chociażby takie Gears of War na 360 jest pewien że Crysisa łyknie bez problemu i konsola microsoftu i sony - no po prostu nie ma bata ;) Poza tymjak cię to interesuje poczytaj specyfikacje sprzętowe obu next-genów i weź pod uwagę to, że konsole to obieg zamknięty i bardziej wydajny jeżeli chodzi o gry więc .... :pig:

Btw. to Crytek mówiąc że konsola next-gen jaką jest PS3 która na rynku od niespłęna miesiąc nie udźwignie ich gry która premierę będzie miała lada dzień zwyczajnie się ośmiesza ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie informacje?? Crytek po prostu stwierdziło, że X360 i PS3 pociągną Crysisa, lecz nie będzie on wyglądał tak dobrze, jak na PC... Nie chcieli multipfatformowości, żeby nie utracić na jakości.

Pracownicy z Cryteku stwierdzili iż next-gen'y pociągnęły by Crysisa prawdopodobnie w niezmienionej formie - czyli w tym co można będzie zobaczyć na maksymalnych ustawieniach w wersji PC. :/

A to czy gra będzie multiplatformowa czy nie to niestety nie decyzja Cryteku ...

ich gry która premierę będzie miała lada dzień zwyczajnie się ośmiesza

Ekhm... ale premierę Crysis'a chyba przełożono ostatnimi czasy na kilka miesięcy w głąb 2k7 roku. =)

A wracając do tematu - czyli Haze - gierka od strony wizualnej naprawdę mi się podoba. Co do reszty to już nie był bym tak optymistycznie nastawiony... ot sztampa, milion i jeden pomysłów które były już w wcześniejszych grach no i totalna zżyna z FC... Ale zagrać chyba będzie jednak warto. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pamiętajcie: CRYSIS TO NIE TYLKO GRAFIKA!! Jest to gra posiadająca ogromne możliwości jeśli chodzi np. o modyfikację broni; oferuje również ogromny świat itp...

Pamiętam bardzo dobrze, że Crysis to nie tylko piękna oprawa graficzna. Zresztą tak samo jest z Haze. :)

A jak chcesz zobaczyc co sądzę o Crysis (czyli największym konkurencie Haze) to wskocz na http://gamelog.pl/index.php?s=z&id=592 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Haze był jakąkolwiek konkurencją dla Crysis. Oprawa graficzna i możliwości o wiele niższe... to będzie raczej taka alternatywa dla osób, które posiadają komputery, które nie pociągną Crysisa :P

Grubo sie mylisz, twierdzac iz Haze ma duzo gorsza szate graficzna od Crysisa. To tak, jakbys mowil o grafie np. Call of Duty 2. Jesli Haze ujrzymy w wersji pod DirectX 10 to nie bylbym taki pewien tej "niedostepnej dla innych" grafice Crysis.

No i co do wymagan sprzetowych... Jesli chodzi o Haze, to sa one jeszcze nieznane, ale nalezy pamietac, iz gra ta ukaze sie juz "troche" po premierze Crysis, wiec watpie zeby ci uciagnela na Riva TNT 2. xD

Wnioskuję to chociażby po screenach, ale jest też taki jeden sensowny argument: Haze był od początku tworzony z myślą o next-genach. Chodzi mi o ograniczenia grafiki związane z nimi. Crytek twierdzi, że X360 czy nawet PS3 nie będą w stanie pociągnąć Crysis. A Haze pociągnąć mogą. Pozostaje jeszcze Turok 5, w którym obok Crysisa są ogromne pokłady potencjału. Myślę, że walkę o tytuł najlepszego FPS-a 2007 wygra jednak Crysis, chyba, że Haze albo Turok 5 nas czymś szczególnym zastąpią. I pamiętajcie: CRYSIS TO NIE TYLKO GRAFIKA!! Jest to gra posiadająca ogromne możliwości jeśli chodzi np. o modyfikację broni; oferuje również ogromny świat itp...

Możesz mnie zjechać, ale uważam, że graficznie Haze jest taki sam jak Crysis. A może nawet nieco lepszy, jeżeli chodzi o stal (w Crysis trochę plastikowa się wydaje). Ale widziałem za mało screenów z metalowymi przedmiotami w Haze'ie, by być na 100% pewnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł jea, ale ten temat podupadł, pora go odswiezyc. :faja:

Z nowych informacji, gra ukaze sie rowniez na Playstation 3. Niestety, tworcy gry zrezygnowali z opcji wydawania komend podwladnym, zastepujac toto sztucznym A.I... Wycieto rowniez ponoc spora ilosc przerywnikow filmowych - ciekawe dlaczego? Gra ma pojawic sie jesienia tego roku. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dystrybutora, niestety jest to LEM:

Mamy wielką przyjemność poinformować wszystkich o podpisaniu przez LEM umowy z koncernem Ubisoft dotyczącej dystrybucji w Polsce gry HAZE – wyjątkowego FPSa autorstwa Free Radical Design. „Haze to jedna z perełek w naszym katalogu na 2007 rok i tak będziemy ją traktować.” – skomentował podpisanie kontraktu prezes Licomp Empik Multimedia – Pan Marcin Turski.

Premiera gry HAZE planowana jest na listopad 2007 Gra zostanie wydana w Polskiej wersji językowej w atrakcyjnej cenie W niedalekiej przyszłości rządy postawiły przekazać wszelkie operacje militarne, prywatnej korporacji ponadnarodowej – Mantel Industries. Jako Shane Carpenter – świeżo zaciągnięty żołnierz armii Mantel – rozpoczynasz swoją nową drogę życia w poszukiwania sławy i spełnienia.

Dzieki zaawansowanemu arsenałowi pojazdów, broni i metodom bio-medycznego wsparcia, żołnierze korporacji Mantel stali się postrachem wszelkiej maści terrorystów czy dyktatorów, jak również politycznych przeciwników samej korporacji. Twoja historia rozpoczyna się w rozdartym wojną kraju w Ameryce Południowej, gdzie zostałeś wysłany, aby stawić czoła okrutnym rebeliantom z ugrupowania ‘Dłoń Wsparcia’. Na początku wszystko wyglądało w porządku, jednakże szybko sprawy przybrały zupełnie nieoczekiwany obrót…

No, ciekawe, czy Haze zlokalizują po roku, czy też po 8 miesiącach? :?

Ech... nie ma to jak CDP albo Cenega...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...