Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cheeroke

Poważny problem z internetem.

Polecane posty

Witam,

od pewnego czasu mam dosyc dziwny problem z internetem.Odrazu chce nadmienić, że problem występuje tylko w grze-World of Warcraft. Od około 2 miesięcy mieszkam w gdańsku. Na początku wraz z współlokatorem założyliśmy sobie UPC 25 mbitow/sec. Po pewnym czasie zacząłem dostawać dziwne disconnecty w czasie raidów( dzieje sie tak tlyko w 1 miejscu w World of Warcraft-miejsce jest dosyc mocno obciążone efektami graficznymi). Pózniej zamiast DC zaczęły sie pojawiać regularne braki w dostawie internetu, oczywiście również w czasie gry w WoWa. Myślalem, że to wina łacza wiec wymienilem na Neostrade 6 mbitów( neo i upc to 2 typy łacza Neo-telefoniczny, UPC telewizyjny). I znów mam dokładnie ten sam problem. Warto dodać, że wymienilem również karte siecową, zrobiłem format kompa oraz testowalem wszystko na 3 innych routerach. Naprawdę nie wiem już co to może być. Zaczynam się zastnawiać czy może to byc jakies ustawnie graficzne w grze które potrafi aż tak obciażyć łącze że ono aż całkowicie pada. Czy to jest w ogole realne? Dodam, że najdłuższy taki "dc" trwal 48 h.

PS. Nie mam przedpotopowaego kompa. Gram na Windows 7 enterprise, Intel i5 2500 CPU , 4 gb ramu, Radeon HB 6800.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym zmienil szybkosc duplexu na 100 mb/sec?

Możesz zmienić i zobaczyć efekt.

Jeśli problemy występują na różnych routerach, łączach oraz innej karcie sieciowej (i to wszystko po formacie) to wina najprawdopodobniej leży po stronie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...