Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nocoty7

Steam - Support

Polecane posty

Siemka wszystkim. Mam dosyć(chyba) nietypowy problem, ponieważ usunąłem stary e-mail, stworzyłem nowy i chciałem zmienić e-mail w Steamie, lecz nie mogę tego zrobić bo na e-mail(którego nie ma) ma przyjść jakiś kod ;D No i chciałbym napisać do supportu Steama, żeby mi go jakoś zmienili xD Ale nie jestem najlepszy w angielskim. Mógłby ktoś przetłumaczyć coś w właśnie takim stylu(mogę sam napisać po polsku) i podać e-maila do supportu steama? I czy wgl. istnieje taka możliwość żeby do nich napisać, i żeby to jakoś naprawili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pisania to tak bo ja miałem problem ze stratą gier po kradzieży.Skradziono mi steam`a, ale miałem ten kod do cs`a więc przy odzyskiwaniu go dostałem, lecz nie było już tam cs, ani reszty gier tylko "LOL" myślałem, że mnie

[ciach] strzeli, ale spoko kumpel poskładał mi e-maila i wysłał i za jakieś 5-6 dni otrzymał odpowiedź, że potrzebny jest screen tej kartki z kodem, po jakiś 5 wiadomościach odzyskałem konto i gry nowy login hasło.

I to nie jest tak jak część gada, że all robi komputer, a co do Twojego problemu to głupio zrobiłeś :P, ale no musisz się skontaktować podać jakie gry masz, hasło, e-mail stary i opisać problem i czekać na odzew.

Na forum nie używamy przekleństw nawet w formie wykropkowanej. -politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...