Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Project Snowblind

Polecane posty

Recenzji w CDA nie widziałem i pewnie dlatego nawet nie interesowało mnie czy ta gra jest ciekawa ale...gdy przeczytałem fragment recenzji zamieszczony na początku numeru zainteresowałem się tym. Jutro trzeba będzie to zainstalować i zobaczyć czy to co tam zostało napisane to prawda, czy po prostu jaja sobie robicie :D Ale raczej prawda. No cóż, jak już sobie pogram to na pewno opisze tu swoje odczucia i wrażenia :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project Snowblind to wg mnie najlepsza gra dodana w tym roku do CDA. I WG mnie gra miodnością bije na łeb HL2 i Deus Exa przytoczonego w fragmencie recenzji na początjku numeru. Największe wrażenie zrobiły na mnie różne gadgety typu to coś nano"przywracające życie" nanobaterie, widzenie przez ściany, tarcza balistyczna itp. A sama z fabułą to nie wiem dopiero jestem przy tej części gdzie na czymś podobnym do parkingu jesteśmy, ale zapowiada się ciekawie. Pukawek dość dużo min. harpuny żeby włamać się do systemu, rocket launcher, strzelba, karabin, pistolet, no i przedewszytkim coś co "kopie prądem" wymiata. Najlepiej się tym można pobawić strzelając w skrzynki itp. rzeczy i oglądać fajną fizykę... No skoro jesteśmy przy fizyce to jest na bardzo dobrym poziomie zważywszy na to, że gra jest sprzed niemal dwóch lat. Tak samo grafika Jest barzdo dobra i wrażenie robi nawet dzisiaj i to na człowieku który widział piękno Obka w całej okazałości :wink: . Muzyka hmmm czy ja wiem ani nie przeszkadza ani nie zachwyca, ale co ważne jest słyszalna w całej okazałości z moim zintegrowanym muzycznym złomem a odgłosy są dość realistyczne więc...

MUZYKA-...8

MIODNOŚĆ-10tak 10 oczy was nie mylą

GRAFIKA(na dzisiejsze standardy)-8

Ogólnie-9+ i mój znak jakości :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Jak zasiadłem do niej w piątek o 19.00 ,,tylko na 2 godzinki", tak zleciało mi do 1.00. Fajne bronie (kończąca się amunicja, co zaliczam na plus do realizmu), gadżety (tarcze balistyczne, zwolnienie czasu), różne rodzaje granatów, w niektórych miejscach działka - wymiatacze. Ciekawa fabuła, dobra muzyka.... kurcze, coś dużo plusów naliczyłem. Minusów jako takich nie wykryłem :wink:

Ogólna ocena - 9+!!! Niby wszystko okey, ale brakuje mi w niej czegoś - choć sam nie wiem czego :P.

Toshi650 napisał o wyrzutach z gry do Windowsa - co prawda mi się to nie zdarzyło, ale gdy chcę załadować save'a przez chwile widać mój pulpit, a następnie zaczyna się gra. Widać wszędzie jest podobny error - u jednch lepszy, u drugich gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdałem ją przeszło półtora roku temu na x-boxie, oto co wtedy napisałem na forum konsolowego magazynu neo+ ^^ :

Gra jest ok ale robiona na starą modłe czyli można nosić 9 broni i od groma granatów, checkpointy raz na pół poziomu (chyba że się bardziej poszuka ...) Gra momentami trudna, zwłaszcza na początku jak nie za bardzo jeszcze kumamy o co cho np. misja w garażach : zamiast walczyć z każdym mechem pojedyńczo co jest prawie nie do przejścia wystarczy zhackować jednego i za pomoca jego arsenału spalić resztę - gra często zmusza nas do ostrego kombinowania i ostrożności co nie każdemu się spodoba. Nie polecam niecierpliwym i graczom chcącym pograć w łatwą sieczke, oni się zawioda tak jak ja na początku. Ta gra to świetna odskocznia od masy shooterów w których non stop zmieniamy magazynki i kosimy wszystko co się rusza .

Moja ocena 8/10

:cat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajna gierka...

Pierwsze co się rzuca w oczy to ten filtr podobny do blooma z Hitmana (to ten sam?).

Pierwsza misja... trzaskam do wszystkiego, jakoś się w tym łapię... Po krótkiej walce wydawałoby się ginę.

Ale nadchodzi ta świetna scena jazdy na salę operacyjną, rozmów lekarzy i przebudzenia się podczas operacji - słowa lekarzy "ballistic shield" itp. Fajnie to zrobione ;)

Gram teraz dalej i przypomina mi się trochę wspomniany (i mój kochany ;) ) Deus Ex. Różne pukawki, w tym moje ulubione granaty EMP.

Zobaczymy jak pójdzie mi dalej. Czy jest w tym jakaś głębsza fabuła i czy misje nadal będą urozmaicone ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w tym jakaś głębsza fabuła i czy misje nadal będą urozmaicone ;)

Historyjka całkiem sensowna i poukładana XD a końcówka to niezłe kino.

Co do urozmaicenia rozgrywki to musze przyznać że Snowblind jest jedną z najbardziej urozmaiconych gier - mamy tu ostre wymiany ognia, skradanie się, przejmowanie wrogich pojazdów [mech :> ] i destrukcja tych nie przejętych XD Najlepszy w tym jest to że prawie zawsze mamy kilka sposobów na przejście dalej i niemalże zawsze atak frotnalny to chybiony pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę uruchomiłem, spodziewając się czegoś typu Psi-Ops, które mnie zbytnio nie porwało. Mimo nie szokującej teksturami grafiki (popatrzcie na bronie, trzymane w ręku), nie zauwarza się tego, gra wygląda całkiem całkiem. No i ta intensywność akcji! Niewiele jest gier, które tak angażują i jednocześnie porywają, nie spodziewałem się, że będe tak mile zaskoczony, naprawdę dobra, soczysta strzelanka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie instalowałem przez pierwsze pare dni bo się bałem tego pół niebieskiego gościa z okładki (czy on przypadkiem nie był nieostrożnym stalkerem) a jak już się zdecydowałem to mi wyskoczyło że ten gość ma jakiegoś wirusa (może grype złapał) (mam nortona) jak się później okazało to był fałszywy alarm (ach ta służba zdrowia).

Tak na serio to całkiem całkiem ta gra chociaż bałem się że drugi Psi Ops sie szykuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem demo. Myślałem że będzie fajne. Myliłem sie. pierwsza rzecz która mnie drażni. Wygląd broni. Wyglądają jak zrobione z kloc(k)ów lego tylko z wygładzonymi krawędziami.

Grafika ogólnie. Nie wiem Ballack czy masz zdrowe oczy ale 8 jak na współczesne standardy dla snowblind to zdecydowanie za dużo. Popatrz choćby na Doom 3 czy FarCry. W snowblind są tylko fajne te efekty różniste. wybuchy i takie tam. ale i one bez rewelacji. choć miłe dla oka. ogólnie słabo.

Ale to są moje odczucia po graniu w demo. Jak dostane jutro na mikołajki od kolegi CDA to dam snowblindowi jeszcze jedną szanse. oby teraz jakoś wypadł lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Ballack czy masz zdrowe oczy ale 8 jak na współczesne standardy dla snowblind to zdecydowanie za dużo. Popatrz choćby na Doom 3 czy FarCry. W snowblind są tylko fajne te efekty różniste. wybuchy i takie tam. ale i one bez rewelacji. choć miłe dla oka. ogólnie słabo.

Oczy mam zdrowe i wg mnie grafika zasługuje na 8 i basta. I sam wspomniałeś, że efekty są miłe dla oka, więc ocena w góre o dwa oczka. Ogólnie PS wygląda dobrze za to sześć oczek w górę i mamy pełne soczyste 8. A co do broni to nie zwróciłem na nią uwagi i....kogo obchodzi wygląd broni??? Ważne żeby strzelała i torowała nam drogę do końca etapu a nie piękniusio wyglądała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka spoko ale wedłuk mnie powino być więczej map typu "zmieszch"

gdy ma się ma wsparce bo na tych mapach ma się wrazenie ze to prawdziwa wojna.

Pozatym może mi się wydaje ale czym dalej tym łatwiej.

Przesłem koniec nie powalea ale gierka 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wyśmienita. Wciągnęła mnie jak diabli. Grafika na dzisiejsze standardy trochę się zestarzała (zwłaszcza tunele wentylacyjne), ale nadal daje radę tak gdzieś 7+ Dźwięki i muzyka miłe 9/10, a grywalność... ech, gdybym mógł to bym dał 11/10 zaraz, przecież nie jestem przez nic ograniczony, a więc 11!! Ocena ogólna to 9+/10 + :thumright:

Plusy:

grafika

muzyka

cyberpunkowy klimat

implanty

Minusy

nawet jeśli mocy używa się przez sekundę to zżera taką samą część energii jakby używać jej przez np. 5 sek. (czepiam się(no co? coś musiało być skoro nie dziesiątka)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych fps-ów w jakie miałem okazję zagrać.

Doskonała fabuła,klimat oraz ścieżka dźwiękowa.

Grafika nie jest może rewelacyjna ,ale trzyma przyzwoity poziom(no i przynajmniej nie ma tak dużych wymagań sprzętowych).Na razie jestem po misji polegającej na zniszczeniu 4 dział.Oby więcej takich gier

Plusy:

-bronie

-fabuła

-akcja

-przyzwoita grafika

-małe wymagania sprzętowe

-ścieżka dźwiękowa

-muzyka

-duża grywalność

-polska wersja językowa

minusy:

-niektórych rozpieszczonych wspaniałą grafiką ta gra może zdziebko zniechęcić(ale tylko tych)

grafika-7

dźwięk-9

grywalność -9

ocena- 8+

Kto wie czy nie najlepsza gra dodana w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód - takim słowem można tę gre podsumowac. po przejściu całej kampani moge powiedziec że jest dobra ale brakuje jej jakiegoś powarzniejszego zwrotu akcji. grafika daje rade, świetny dzwięk a grywalnoś wspaniała.

ogólne to moja ocena to 9+/10

dzwięk 9/10

grafika 7/10

grywalnośc 10/10

plusy

+specjalne zdolności frosta

+grywalnośc

+scena śmierci frosta

+harpun i możliwoś przejmowanie mechów

+ogólnie cała gra

minusy

-mało stabilna

-fabule jest czegoś brak....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam koniec roku miła niespodzianka w postaci najlepszej gry dołączonej do CDA! Nie spodziewałem się niczego specjalnego, a tymczasem dostałem baaardzo przyjemną w użyciu strzelanko-skradankę. Dlaczego skradankę? Bo lepiej jest się skradać i zachodzić wroga od tyłu, jeśli jest taka możliwość. Ogólnie gra jest po prostu miła w użyciu, na początku można się troszkę zniechęcić ( garaż- ileż ja się męczyłem, żeby odkryć, że nie ma problemów jeśli wsiądziesz do wozu z działkiem xD ), ale potem jest już z górki. Doszedłem do misji z ratowaniem porwanego przez 'duchy' oddziału, do tej pory najbardziej podobały mi się misje w straconej bazie- snajperka i na dach, już dawno nie bawiło mnie tak strzelanie ze snajperki! Można by zrobić grę o snajperach zrealizowaną w taki sposób :) Największą wadą ( co nie znaczy, że dużą wadą! ) jest grafika- tekstury są gorsze niż niskie ustawienia w FC. Ale zastosowano wiele sztucznych ulepszaczy, przez co grafa nie razi. Muzyka jest dość przeciętna- ani mnie nie porwała, ani zniechęciła- w sam raz. Grywalność- bardzo wysoka, jeśli uda ci się odkryć inne drogi niż rzeźnia :) Ocena: 9+ i miano najmilszego zaskoczenia roku!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skradankę? Bo lepiej jest się skradać i zachodzić wroga od tyłu, jeśli jest taka możliwość. (...) do tej pory najbardziej podobały mi się misje w straconej bazie- snajperka i na dach, już dawno nie bawiło mnie tak strzelanie ze snajperki! Można by zrobić grę o snajperach zrealizowaną w taki sposób :) Największą wadą ( co nie znaczy, że dużą wadą! )

ja miałem taki sposób strzelacz cały czas z ukrycia ale bez skradanie

{ caszem jedynie kanałami wentylacyjnymi}

a jak co do czego to włączałem tarcze i wybijałm

wrogów

wedłuk mnie jedyną przydatną "moczą" jest tarcza energetyczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, gierka naprawde była dla mnie sporym zaskoczeniem. Liczyłem na "podróbke" Deus Exa, która jest bezsensowną siekaniną, a tu proszę! :) Bardzo podobał mi się efekt, kiedy zostało się 'dopakowanym', tzn. nie było widać wszystkiego normalnie tylko taki delikatny śnieżek, a co się działo po dostaniu emp'em. Te efekty naprawde powalają. Grafika? Nie jestem głupim dzieciakiem, który ma gdzieś gry o gorszej grafice niż Oblivion, toteż mi nie przeszkadzała. Ba, grunt, że mi działa! :lol:

Jednak fabularnie wypada nieco słabo. Kiedy podsłuchałem w bazie rozmowę dwóch kolesi (gdzie jeden mówił, że wpakowali w Nate'a miliardy $ i on MUSI im służyć), to łudziłem się, że będzie jakiś zwrot akcji, on sobie uświadomi czym naprawde jest (nadzieje dała mi też rozmowa z tym generałem w bunkrze) etc. Jednak się zawiodłem i Nate nic nie zrozumiał, nikogo nie zdradził i został twardym twardzielem koszącym tych, co mu każą [; Dobra rozpisałem się, ale tak naprawde to jedyny mankament, jaki znalazłem i przez niego wyceniam grę na 9, +Fashowy znaczek jakości (: Bo miodna i grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...