Skocz do zawartości

Skyrim - problem z uruchomieniem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Pepush

Pepush
  • Forumowicze
  • 3 postów
Tak więc: kupiłem Skyrima, zainstalowałem, uruchamiam. Pokazuje się logo Bethesdy. Nagle widać srebrnego smoka lecz nic innego i po chwili gra się wyłącza. Próbowałem odinstalowywać ale to nic nie dało Trzeba też dodać, że za pierwszym razem gra uruchomiła się, lecz w małym okienku. Po wyłączeniu i włączeniu jeszcze raz gra była w trybie fullscreen, lecz nie włączyło się nawet menu. Z góry dzięki za pomoc.  :]

Edytowany przez Pepush, 22 listopad 2011 - 19:16.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Agatix001

Agatix001

Niedoszła Narnijka pożerająca ciasteczka

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3008 postów
Masz wszystko aktualne, tzn - DirectX'a, sterowniki do karty graficznej? A gdy gra Ci się wyłączy pokazuje się jakiś komunikat? Jakiś błąd? I najważniejsze - oryginał?  trollface.gif

Nie lubisz ciasteczek? Więc jak możemy się przyjaźnić skoro nie lubisz ciasteczek?

Dodany obrazek
Dodany obrazek

ssdd112

ssdd112

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 499 postów
@Agatix001 widzę że cię muszę znów poprawić wink_prosty.gif Użytkownik na wstępie napisał że grę zakupił a jego błąd rozumiem bo sam taki miałem.

@Pepush - spróbuj ustawić 800x600 wszystko na low i żeby się otworzyło w oknie. U mnie menu wczytywało się nawet do 10 minut (smok był do 10 minut a później pojawił się dymek i literki). Jeśli to nie pomogło to spróbuj zrestartować komputer i zrobić ponownie. Jeśli nie pomogło to znaczy że twój komp nie jest przygotowany na Cesarskich biggrin_prosty.gif

Tom12q

Tom12q

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 404 postów
Był taki temat
Lepiej być smutnym w Ferrari niż na rowerze - Hubert J.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników