Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madridistas23

Problem z uruchomieniem komputera

Polecane posty

Cześć.

Od jakiegoś czasu miałem problem z komputerem, a mianowicie gdy na przykład w coś grałem po jakimś czasie komputer się wyłączał. Problem pojawiał się, coraz częściej, zgaduje, że to wina zasilacza(mustang ATX KY-450W(50hz, 5a, 230v). Natomiast dzisiaj kiedy się już wyłączył i próbowałem go uruchomić wyskoczył mi ekran z trybem jaki mam wybrać(tryb normalny, awaryjny itd). Któregokolwiek z nich bym nie wybrał pojawia się ekran ładowania windowsa z tym paseczkiem, który zwykle trwa kilka sekund i następnie pojawia się pulpit. Teraz jednak komputer cały czas jest na tym ekranie ładowania przez parę minut po czym się wyłącza. Chyba obie sprawy są ze sobą powiązane dlatego je opisałem, chociaż może gdyby to była wina zasilacza komputer w ogóle by nie odpalał? Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć rozwiązanie mojego problemu.

Mój komputer:

procesor: AMD Phenom x4 9500|

karta: nVidia geForce 9800 GT

ram: 4 GB 800 mhz

system: windows xp

plyta główna : GIGABYTE M61PME-S2P

zasilacz: mustang ATX KY-450W(50hz, 5a, 230v)

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ukryć, że zasilacz to ty masz niezbyt dobry (delikatnie rzecz ujmując - niska jakość, brak zabezpieczeń oraz zawyżona moc to główne z jego wad) i tak czy siak wskazana jest jego wymiana. Problemy z uruchomieniem systemu mogą być skutkiem działania szkodników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...