Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Made Man

Polecane posty

No to tak. Po demku z Clicka! mam dosyć mieszane uczucia z jednej strony przeciętna grafika i średnia mafijna strzelaninka z widoku TTP a z drugiej b.dobry (WG mnie) klimacik, jest taki ponurzasty jak zresztą pogoda i to mi się podoba więc . Akcja dema rzuca nas w środek rozpoczynającej się na cmentarzu strzelaniny jesteśmy tam z powodu eee no nie wiem dla czego , ale z pewnością nie z przyczyny czyjejś śmierci :ble: . Mamy wokół siebie 4 bodajże partnerów a mimo to pomaga nam tylko jeden i to tylko przez krótki okres albowiem gdy przejdziemy dalej "kompani" zostają przy trumnie (heh pięknie my mamy się męczyć i wybijać setki mafiozów, a oni zwyczajnie siędzą w miejscu :wink: ) co nie zabardzo mogę zrozumieć. Ale cóż idziemy idziemy wychodzimy na drogę filmik i znów cmentarz no co przynajmniej inny :roll: iiiii dalej zagrajcie sami bo ja już nie mam siły :wink: . Co do reszty to

a.) Grafika no cóż średnio średnia zbytnio się nie wysilali programiści, ale nawet da się rozwalić pomnik na cmentarzu, ale.... tylko kawałeczek z niewiadomych przyczyn reszta niezniszczałna no cóż przynajmniej lepiej niż w przypadku szyb które można jedynie serią z UZI pokruszyć lecz wybić się nie da (no co to dla dobra bohatera żeby przypadkiem mu odłamek nie wyprysnął w oko xD ). Jak dla mnie

grafika to jedynie 6+

b.) Muzyka no có nie mam tutaj zbyt dużo do powiedzenia booooo no właśnie z niewiadomych przyczyn muzyka u mnie nie działa więc jak dla mnie solidne 3 (no co od czasu do czasu jakiś wystrzał było słychać :wink: )

WG MNIE OCENA DEMA

+

+mafijny ponury klimat

+możliwość chowania się za wszystkim (nawet czasami za niczym xD )

+kilka broni(no co jak na demo to sporo)

+miejscami grywalność...

-

-GRAFIKA!!!!!!WRRRR

-u mnie brak dźwięków

-...miejscami brak grywalności

GRAFIKA- 6

MUZYKA- brak danych...

GRYWALNOŚĆ-6

Ogólnie- 6+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ballack napisał dokładnie wszystko co ja myślę o tej grze :P. Zapowiadało się bardzo dobrze(maczać palce miał podobno sam Bill Bonnano), a wyszło jak zwykle....

Dla mnie jedynym plusem jest klimat: przyciężkawy i ponury, podobny do tego, który znamy z Mafii...

Pukawek jest dość, nie ma żadnych super wypasistych i oryginalnych(małym plusem jest to, że można trzymać 2 giwery).

Grywalnośc....hmmm ciężka takową zauważyć, ale momentami gra się całkiem przyjemnie...Wrogowie- OMG dnooo tak głupich przeciwników dawnno nie widziałem :/. Patrzą na trailery boję się etapów wietnamskich :/.

Moja ocena po ukończeniu demka: 5+

Szkoda mogła to być druga Mafia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zwłaszcza, ze w grze mamy taką przeciętną szatę graficzną. Ogolnie całą grę mozna zaliczyc do stanow srednich, a moglo byc naprawde dobrze. Made Man 2 chyba nie powstanie...*

*chociaz nie wiem, jak skonczyl sie MM 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam sporą chęć na MM. Jeżeli ukazałby się w Polsce np. w Rewolucji Cenowej nawet bym się nie zastanawiał. Recenzja w CDA mnie nie zniechęciła, jeżeli gra jest taka jak ją opisał Siekiera, to zasługuje wg. mnie na te 30 złociszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i mam mieszane uczucia. Jedyny plus który zauważyłem, to wspominany wcześniej klimat. Natomiast w MM jest parę rzeczy, które mnie zniechęcają. Przede wszystkim strzelanie jest strasznie... denerwujące. Mam jakiegoś ponuraka na celowniku pociągam lewy spust myszy a tu co?? Nie zabiło go. On strzela do mnie ja do niego. Nie możemy się trafić, choć ja teoretycznie powinienem. Myślę sobie zrobię to snajperką. Wyciągam takową, przymierzam, strzelam. I znów go nie zabijam!! Celownik dokładnie pokazuje środek głowy tego pacana, a jemu jak nic nie było, tak nic nie jest. Kolejnym minusem jest chowanie się. Wróg nadciąga, wciskam spację, aby ten-koś-kim-steruję schował się, a on... rzuca się do jakiegoś murku i stoi przy nim piknie podatny na kule przeciwnika!! Myślałem, że mi gdzieś odskoczy i go nie będzie tak widać a tu nie. Co prawda jakiś tam celownik pokazujący miejsc jest, ale gdybym chciał z niego korzystać, to IMO szybciej bym znalazł kryjówkę "ręcznie". Aha jest jednak drugi plus, przypomniało mi się. Jest nim niszczenie się naszych osłon. Małe, a cieszy. :) no, a AI wrogów to pojęcie zdaje się obce twórcom MM. Grafika też do pięknych nie należy. Natomiast problemów z dźwiękiem, jak u Ballacka u mnie nie było. Gdybym miał oceniać grę po demku dostałaby 5+ w porywach do 6.

Jednak mimo wszystko, gdyby kosztowała 30 zł poważnie rozważałbym jej zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w pełna wersje i musze stwierdzic, iz Made Man jest fajna, ale niedopracowana gra TPP. Oprawa jest naprawade ohydna, AI wrogow tez nieco kuleje. Ale sama grywalnosc stoi na dobrym poziomie, wiec jesli lubicie "strzelac" :D to MM warto odpalic (nawet demko ;) ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie(sorry wsystkich za zmianę tematu...) o grze Neverwinter Nights 2:?: Moim zdaniem jest to świetna gierka RPG. mam ją ale jaj jeszcze nie przeszedłem, co w najbliższym czasie mam zamiar zrobić :) proszę wypisujcie tutaj swoje poglądy, bo mi na tym zależy

A tak tudno nacisnąć temat o Neverwinter Nights 2 i tam się dopisać , a nie dopisywać się w temacie o innej gierce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra pójdzie na moim sprzecie : Intel Celeron 2,6 ghz 256 mb ram karta grafiki geforce 6200 128mb

JAkoś tam ci pojdzie ale na kofmortowe granie nie licz . Dokup sobie troche ramu . Jeżeli gra będzie kosztowała ze 30 zł to warto kupić . :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra pójdzie na moim sprzecie : Intel Celeron 2,6 ghz 256 mb ram karta grafiki geforce 6200 128mb

Wydaje mi się, że na min detalach nie powinno być problemów. Jednak lepiej sprawdź demo, nie wydasz kasy na darmo. A na sprawdzanie masz sporo czasu, bo żaden ( :x ) polski dystrybutor nie ma tej gry w planie wydawniczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeszedłem i uważam, że naprawdę warto. Gdy już się wczujesz w klimat (który zresztą daje o sobie znać) zapominasz o kiepskiej oprawie i skupiasz się na fabule. Naprawdę fajna gierka i miło spędziłem przy niej czas , choć niedługi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
Ja juz przeszedłem i uważam, że naprawdę warto. Gdy już się wczujesz w klimat (który zresztą daje o sobie znać) zapominasz o kiepskiej oprawie i skupiasz się na fabule. Naprawdę fajna gierka i miło spędziłem przy niej czas , choć niedługi.

Pełniak? Skąd go dorwałeś, jeśli można wiedzieć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->
(..:Dj:..)
Ja juz przeszedłem i uważam' date=' że naprawdę warto. Gdy już się wczujesz w klimat (który zresztą daje o sobie znać) zapominasz o kiepskiej oprawie i skupiasz się na fabule. Naprawdę fajna gierka i miło spędziłem przy niej czas , choć niedługi.[/quote']

Pełniak? Skąd go dorwałeś, jeśli można wiedzieć??

Fakt faktem, gra nie wyszła w Polsce, ale również nie jest żadnym problemem zakupić Made Mana (i inne gry) w zachodnich sklepach z grami (ofcorz przez neta). Oczywiscie nie mozna rowniez wykluczac piractwa, heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadeMan jest całkiem przyzwoitą gangsterską strzelanką.Mnie miło się w to grało,tylko denerwowało mnie trochę to,że postacie mówią dość niewyraźnie(wiadomo,gangsterski dialekt) i brak jakiegoś skakania.Z tym chowaniem się też jest trochę kaszanka,ale idzie to przełknąć.Ostatecznie można w to przyjemnie pograć.Mnie się podobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Made Man ukaże się w Polsce 14 stycznia. Nareszcie. klik Na stronie dystrybutora (City Interactive) jest tylko skąpa zapowiedź. Osobiście mam nadzieję, że grę jednak zlokalizują (GOL podaje, że będzie po ang). Jako, że ostatnio u mnie z kasą dość krucho (święta i te sprawy) coraz przychylniejszym okiem zerkam ku tanim grą. A CDP jak na razie nie wrzuciło nic fajnego do EKN, Cenegowska KK kusi mnie tylko Bard's Talem, którego chyba kupię w piątek, tak więc poważnie się zastanawim nad zakupem MM'a. Pamiętam, że demko było średnie, jednak jeżeli gra kosztowałaby 20 zł....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, ile można było czekać :D ? Jeżeli wydadzą ją w cenie do 20 złociszy na bank kupię. Pamiętam ,że w demko grało mi się całkiem przyjemnie ,porządna gangsterska strzelanina ze sporym ładunkiem adrenaliny. Ostatnio zatęskiłem za jakąś tego typu grą więc Mad Man będzie jak znalazł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolec napisał

eżeli wydadzą ją w cenie do 20 złociszy na bank kupię

mógłbyś mieć więcej takich życzeń

dziś widziałem w Empiku MadeMana za 19.99zł

moim zdaniem jak za tą cenę bardzo warto (dokłada się drugie tyle i można zanabyć razem z cudowną Mafią)

nie wiem tylko czy akurat ta tania seria została spolszczona, ale to chyba niewielki problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...