Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Manfred004

Rozwiązany: Problem z kartą sieciową

Polecane posty

Problem zaczął się kiedy zmieniłem połączenie kablowe z liveboxem na połączenie przez wi-fi. Kupiłem kartę sieciową pentagram P-6121-L7, przy instalacji wybierałem wszystkie opcjonalne ustawienia. Początkowo gra działała ale miałem straszne pingi(999) jeśli tylko dostawałem smsa. Szukałem rozwiązania tego problemu w internecie, gdzie doradzano zmienić kanał sieci. To nie pomogło, więc dalej próbowałem zmieniać szyfrowanie aż do momentu gdzie nie mogę wogóle wejść na moje konto WoT. Przeinstalowałem sterowniki od karty oraz grę ale problem nadal występuje. Napewno nie dostałem bana ponieważ na komputerze brata mogę normalnie wchodzić na konto. Internet działa poprawnie, z normalną szybkością jak przy połączeniu kablowym, zasięgu mam 2-3 kreski na 5 możliwych, ale kiedy obok postawie laptopa który jest połączony z tą samą siecią to znowu mi zwalnia niemiłosiernie na stacjonarnym. Na laptopie wszystko działa w porządku w tym samym czasie.

Mój komputer: płyta Gigabyte GA-P35_DS3L

Procesor- intel Core 2 Duo e-7200

Karta graficzna: ATI Radeon HD4850

Internet: neostrada tp(multipakiet tv+internet+telefom) z liveboxem Sagem F@st 3202

karta sieciowa: pentagram P6121-L7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyłeo. Usunąłem i zainstalowałem od nowa sterowniki płyty głównej(te z menadżera urządzeń), potem od nowa zainstalowałem java i teraz ten ping test wygląda tak jak na załączniku, czyli idealnie, a world of tanks nadal nie może połączyć się z siecią przy logowaniu. Zapomniałem dodać że przed włączeniem launcher normalnie sprawdza aktualizacje gry:/

post-69808-1321487173_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...