Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akihito

Dziwny problem z netem

Polecane posty

Witam, piszę tutaj bo naprawdę nie wiem co zrobić. Mianowicie mam internet z neostardy 2 mb oczywsicie livebox. Komputer przeciętny kupiony 2 lata temu. Problem jest taki iż często zdarza się, że programy/gry które są związane z intrnetem zawieszają się na parenaście sekund w kryzysie nawet do ponad miniuty. Może to nie jest jakiś poważny problem ale potrafi wkurzyć jak to zauważyłem ? wylogowywania z gg co jakiś czas, czasem radio interetowe się wiesza gry jak np mój ukochany LoL. Kiedyś te zawiechy były bardzo częste ale obecnie są sporadyczne. Robiłem formata i to parę razy nie pomaga. Jak Grałem w Deus Ex'a wtedy zrozumałem że ta gra mi się nie zawieszała a taki Lol potrafił i różnica wymagań więc wykluczyłem jakiś uszkodzony podzespół typu procek czy karta graficzna. Bardzo prosiłbym o rady jak się pozbyć tych zawiech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrywanie połączenia może być spowodowane synchronizacją routera. Spróbuj przywrócić liveboxa do ustawień domyślnych i skonfigurować go jeszcze raz. Masz od kogo pożyczyć jakiś router i sprawdzić jak na nim będzie działała sieć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...