Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Balaclava2

Problem ze słuchawkami "zaszyfrowany" dzwięk

Polecane posty

Witam :)

dosłownie jakieś 30min temu słuchając muzyki napotkałem pewien problem, coś stało się z moimi słuchawkami a konkretniej dźwiękiem:

trudno to opisać ogólnie dźwięk brzmi jak by był zaszyfrowany (taki dźwięk jest czasem jak się popsują słuchawki w komie)

ale to na pewno nie wina słuchawek! Sprawdzałem je na komórce, komputerze brata i dźwięk jest czysty i wyraźny, patrzyłem też na komputerze słuchawkami z telefonu i dźwięk też jest zniekształcony! Na pewno to nie wina karty dźwiękowej ponieważ po włączeniu głośników dźwięk jest idealny!

dokładny opisu dźwięku - dźwięk jest taki jakby nie do końca włożona była wtyczka ze słuchawek, jest znacznie cichszy od normalnego i nie słychać połowu ścieżek. Na przykładzie tego filmiku (żeby nie było tylko, że to jakaś reklama ;p):

słychać dokładnie odgłosy z minecraft'a natomiast bardzo słabo słychać głos kobiety (właściwie w ogóle), dalej strzały z karabinu słychać ale są dużo cichsze niż być powinny, next walnięcia głowo o laptopa też nie słychać :(

niektórych piosenek w ogóle nie słychać, a innych leci tylko muzyka bez głosu, a w dubstep'ach nie słychać basu ( NIEEEEEEEEEEEE!!! :(((((((((((((((((((((((((((((((((((( )

słuchawki podłączyłem do przedniego i tylnego wejścia i w obydwu to samo....

Jeśli ktoś zrozumiał o co mi chodzi, i wie jak można temu zaradzić proszę o odpowiedź :)

i sorki za użycie aż: 9. razy słowa "dźwięku" ale xd

proszę pomóżcie - jeśli mi się nie uda będę musiał prosić mojego nauczyciela o pomoc (xD) a on umie tylko krany robić, więc prędzej mi zniszczy kompa niż pomoże ;p (nie chielibyście poznać Pana WR. pseudonim "Mordzia" ;p ojj nie chcielibyście... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy po wpięciu słuchawek są one prawidłowo wykrywane (sporo kart ma taką funkcję działającą z różnym skutkiem :-/). Jeśli masz taką możliwość to po podłączeniu słuchawek upewnij się, że na gniazdo gdzie są podłączone jest kierowane wyjście głośników przednich/słuchawek/line out (nazwa może się różnić w zależności od karty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...