Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Polanie 2

Polecane posty

patrzac na screeny i czytajac to co kiedys bylo w CDA to wydaje mi sie ze moze byc ciekawie nawet bardzo :D , tylko obawiam sie tego ze Polanie 2 nie odniasa sukcesu na swiecie :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Hm... na świecie to napewno nie odniesie sukcesu :D Podajcie mi przynajmniej jedną POLSKĄ grę która zaistniała na światowym rynku gier komputerowych??? Czekam na odp. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... na świecie to napewno nie odniesie sukcesu :D Podajcie mi przynajmniej jedną POLSKĄ grę która zaistniała na światowym rynku gier komputerowych??? Czekam na odp. :D

o ile sie nie myle to Schizm jest polski i jescze jakias gierka wydana przez tych samych ludzi cos na R :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusy :

- swietna grafika

- pomysl (dojenie krów)

- teraz polska

jedynie sie boje ze polscy programiscie jak zwykle zrobia jakiegos buraczka ktory wszystkim popsuje zabawe z kierka :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLACY pokarzcie ze potrafimy tworzyc gry ! Ja na pewno ja kupie ( chociarz na poczatku podreguluje sprzet bo gra ma dosc duze wymagania )

Akurat wymagania sprzętowe mogą okazać się atutem tej gry, przecież Polanie 2 wykorzystują podrasowany engine z E2150, a ten nie był zbyt wymagający... Ale prawdą jest, że na "skrinach" gra prezentuje się świetnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Znowu polacy pokażą, że potrafią robić dobre gry! Coś ostatnio szykuje się dużo dobrych gierek z naszego kraju! Mam nadzieję, że ni stracą tej swojej "dobrości" do premiery!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Znowu polacy pokażą, że potrafią robić dobre gry!

I to FPP (Chrome) , Symulator (ta gra na engine Chrome;)) , strategia (Polanie 2)...

A w ogóle to ja czekam jeszcze na Earth 2160! Już w planach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

Druga część Polan zapowiada się bardzo smakowicie. Mam nadzieję, że uda się jej zawojować także Zachód (bo o losy tej gry w Polsce chyba nie muszę się martwić), i pokazać, iż Polacy umią robić dobre gry. Trzymam kciuki! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

A ja pozostane przy swoim stwierdzeniu, iż Polacy nie umią robić DOBRYCH gier. Na większości Polskich produktów baaardzo się zawiodłem. Jedyną Polską grą, która może osiągnąć jakiś sukces na miarę światową jest Painkiller! To dopiero będzie coś! A co do gry Polanie 2... poczekamy, zobaczymy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozostane przy swoim stwierdzeniu, iż Polacy nie umią robić DOBRYCH gier. Na większości Polskich produktów baaardzo się zawiodłem.

Mogę wiedzieć na jakich dokładnie? Ja do dziś pogrywam w serię Earth, a czasem nawet i w Polan 1 zagram partyjkę. Cóż jeśli mówisz o FPS (Mortyr, Snajper, Pył, Target) może nie były one hitami, ale dało się w nie pograć chwilkę czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
A ja pozostane przy swoim stwierdzeniu, iż Polacy nie umią robić DOBRYCH gier. Na większości Polskich produktów baaardzo się zawiodłem.

Mogę wiedzieć na jakich dokładnie? Ja do dziś pogrywam w serię Earth, a czasem nawet i w Polan 1 zagram partyjkę. Cóż jeśli mówisz o FPS (Mortyr, Snajper, Pył, Target) może nie były one hitami, ale dało się w nie pograć chwilkę czasu...

Polskie gry nie wprowadzają zupełnie nic nowego. Robią wszystko to co już kiedyś w dalekim świecie zaistniało... można by jeszcze trochę powymieniać. Powiedziałeś, że można w te gry zagrać chwilkę czasu? OK przejdziesz singla i czeka na Ciebie (jeżeli czeka) mało rozbudowany tryb multi (mówie tu o większości Polskich gier) I co to za zabawa jak w Internecie praktycznie nikt gra? Jednym słowem daleko nam jeszcze chociażby do zachodnich sąsiadów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość virtualsnake

Z tego co widzę na screenach to grafa zasługuje na pochwały,ale kto mnie zna ten wie,że jeśli chodzi o gry to ten akurat ich element stawiam daaaaleko za grywalnością.I właśnie od tego czy gierka będzie wciągać zależy czy ją kupię.A z tego co wynika z beta testów to będę musiał niedługo naszykować trochę cashu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo Polan na swiecie to numer 2 serii ma spore szanse ladnie wyglada, ciekawie sie zapowiada jest yjatkowy (wydoj mi ktpo w W3 krowe) i ma orginalny pomysl jescze niech sztab robiacy giere grzecznie pracuje, kto inny zadba o reklame na swiecie to moze ktos doceni POLSKIE strania i talenty 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...