Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RSX

World of Warcraft

Polecane posty

Witam. Mam problem z WoWem, a dokładnie: Gra mi sie zawiesza średnio po 5 minutach grania. Czy ktoś wie co może być tego powodem?

My Config:

AMD Athlon 2200+

GeForce 4 MX 440 AGP 8X

512 MB DDR

PS: Nie znalazłem tematu o tej grze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama pytanie do WOW'owiczów :D otóż czy wow będzie śmigał na Athlonie 1,1GHZ 256mb ram i GeForcie 4 MX 440 :?: :?: Prosze o szybką odpowiedź bo chciałbym wiedziec czy będę mógł zagłębić sie w ten cudowny świat :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama pytanie do WOW'owiczów Very Happy otóż czy wow będzie śmigał na Athlonie 1,1GHZ 256mb ram i GeForcie 4 MX 440 Question Question Prosze o szybką odpowiedź bo chciałbym wiedziec czy będę mógł zagłębić sie w ten cudowny świat Confused

Bedzie dzialac, ale z taka iloscia ramu, nie liczylbym na komfortowa gre, o pvp nawet nie wspominam, w IF rowniez bedzie Ci potwornie scinac, takze jesli chcesz pograc, kup wiecej ram'u, i wymien karte graficzna, dla WoW'a 1GB ram to takie minimum przy ktorym nie ma praktycznie scinek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na aukcjach internetowych...

w sklepach.... wszędzie!!!

I wreszcie znalazłem WoWa... (strony nie podam żeby nie robic antyreklamy)

pomyślałem "dopłacę te 20 zeta żeby był za 2 dni ;)" nie zawiedli mnie, kurier przybył. Zapłaciłem wszystko cacy...

Instaluje, i na 2giej płytce wyskakuje błąd 102 (uszkodzone dane) :roll:

Natychmiast napisałem do serwisu, opisałem problem.

I teraz najlepsze :D WoW wydany jest przez CD- Project, i tam zostałem odesłany... Tylko że płytki nie mają ŻADNEGO oznaczenia tej firmy i nie zostały przyjęte A urocza obsługa sklepu internetowego nie odpowiada

Przez 2 dni myślałem "I jak tu się nie pociąć?"

Jednak jest rozwiązanie ;) ściągnąc wersję beta która po spatchowaniu i wpisaniu klucza jest pełną wersją gry ;)

Blizzard dba o nas :D

60 %... Raczej się nie boje o parametry kompa ;) Athlon 64 3400 z 2 GB ramu i Radeonkiem X800XL da radę

(chyba że zaraz mi ktoś powie ze akurat w takiej konfiguracji nie działa ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff... Zdobycie samej gry nie jest żadnym problemem. Teraz nawet sam Blizzard umożliwia ściągnięcie całej gry za free (stąd pobierasz installer http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe który ściąga pełną wersję gry) a to w związku z 10-dniowym trialem. (takie jakby demo, grasz sobie w pełnego WoW'a, ale tylko przez 10 dni - na stronie http://teaser.wow-europe.com/ rejestrujemy się i dostajemy e-mail'em klucz do triala) Tak naprawdę te około 150 złotych płacisz więc nie za kopię gry, a za sam klucz, bo bez niego nie założysz konta.

Co do wymagań gry to dosyć długo grałem na wymaganiach mniejszych niż minimalne wymagania gry (AMD Duron 750 MHZ, 256 MB RAM DDR 133MHZ, GeForce 2 MX 64 MB) i na minimalnych detalach grało się całkiem normalnie i bez zaciachów. (te pojawiały się w większych grupach podczas instantów, najgorzej zaś było w dużych miastach [stormwind, Ironforge, Ogrimmar] gdzie był pokaz slajdów [a dokładniej to co dwa kroki gra sie zatrzymywała na 2-3 sekundy], po prostu wszystko się długo ładowało... o raidach i battlegroundach oczywiście na takim sprzęcie można zapomnieć :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Celeronie 1700, 380 DDR, GeForce 2 MX mi śmigało na średnich bez zarzutów. Więc na mniejszych też pójdzie! Ludzie nie bójcie się! WoW nie ma takich strasznych wymagań. Grafika bajkowa, jest ładna ale nie wymaga sprzętu który uciągnie Gothica 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki tygrysek, mobów do ubicia zawsze szukaj w okolicach otrzymania questa (no... w tych początkowych questach zazwyczaj). Z tego co pamiętam to NS'y pałętały się w grupkach pomiędzy sówkami w okolicach jeziorka. Już nie grałem od wakacji, więc nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć.

To powinno pomóc każdemu: http://www.thottbot.com/

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki tygrysek' date=' mobów do ubicia zawsze szukaj w okolicach otrzymania questa (no... w tych początkowych questach zazwyczaj). Z tego co pamiętam to NS'y pałętały się w grupkach pomiędzy sówkami w okolicach jeziorka. Już nie grałem od wakacji, więc nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć.

To powinno pomóc każdemu: http://www.thottbot.com/

Bzz bzz[list']

No, niby znalazłem na tej stronie tego questa i niby znalazłem gdzie ten mob POWNINIEN być, tylko największy problem w tym, że go tam NIE MA! (przeszukałem cały teren ze cztery razy :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechus, a grasz na ORYGINALNYM serwerze? Tj. takim za ktorego sie płaci ;) Czy pykasz sobie na "serwerach prywatnych"- bo właśnie na nich najczęściej są bugi związane z questami, itemkami itp. A skoro na thottbocie pisze ze zwierze tam jest to musi tam być ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro na thottbocie pisze ze zwierze tam jest to musi tam być ;)

Chyba, że chwilowo ktoś wszystkie wyrżnął, żeby mieć na skóry. Swoją drogą może nieco głupie pytanie, ale próbowałeś go szukać z użyciem Beast Tracking? Całkiem przydatne te umiejętności tropienia, jak trzeba coś konkretnego w dziczy znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. (...)

Polecam stronę http://www.thottbot.com/ - opis WSZYSTKIEGO ze świata Warcrafta, od przedmiotów przez czary po opis questów.

Mam pytanie czy na tej wersji trial mozna grac na pirackich serwerach ??

Co za sens grac na pirackich serwerach jak możesz grać na oryginalnych? -.-' Poza tym gra na pirackich serwerach nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC się zdżaźnił xD

A jak nie masz kasy to jest bardzo wiele darmowych MMO...

Jest Guild Wars które IMO jest lepsze od WoW

Jeśli bardzo lubisz Warcrafta i nie masz kasy na WoWa to cóż... BattleNet w W3 też jest całkiem ciekawy a nawet jest UMS World Of Warcraft :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy WoW bendzie chodził na

Procesor 1,6

704 Ramy

128 Karta Graficzna GF

Windows XP

Directx 9.0

i ile teraz kosztuje taki WoW?

TAK!

Na Celeronie 1700, 380 DDR, GeForce 2 MX mi śmigało na średnich bez zarzutów.

Po co pytasz jak masz napisane?

Kosztuje mniej niż 100zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...