Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NoNamePL

Creative Aurvana Live! - Piszczący wokal.

Polecane posty

Witajcie! Od dłuższego czasu zaobserwowałem problem z moimi słuchawkami, objawie się to na MP3 Nanite N2 jak i na Xonarze DS, problem mianowicie jest taki, że wokale w większości piosenkach szumią/piszczą (Kują w uszy :P). Na Xonarze doświadczam tego mniej, najczęściej wystarczy ściszyć piosenkę, ale nawet przy 100% nie jest za głośno. Chciałem się spytać czy to normalne, czy coś się dzieję ze słuchawkami?

http://www.youtube.com/watch?v=_a84Qfba9go - na tej piosence można to zaobserwować i jednak to nie tylko wokale, głównie wysokie tony. Przykłady: Początek, 0:35, 0:55-1:15 tutaj czuć to wyraźnie, jeżeli ktoś ma cale to niech sprawdzi jeśli łaska najlepiej jak najgłośniej, ściszenie pomaga ale wtedy jest za cicho :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cale oraz xonara d1 - u mnie wszystko w porządku. Może bawiłeś się ostatnio equalizerem, albo coś? Jak nie, to pewnie karta lub słuchawki powoli siadają. Jak masz możliwość to podepnij inne (słuchawki w sensie) i sprawdź, czy coś się zmieni.

EDIT: Ach, na empetrócje masz to samo... Cóż, chyba czas wymienić słuchawki. Choć możliwe, że wystarczyłaby zmiana okablowania - może coś się przetarło/skręciło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta nowa, słuchawki już nie bardzo. Kabel i tak do końca roku postaram się zmienić, poczekam tylko na fundusze. Same cale nie wyglądają na uszkodzone, nie traktowałem ich najlepiej, ale nie rzucałem nimi w ścianę czy coś :) Szkoda trochę jeżeli miałbym je wyrzucić - zepsutych cali z pałąkiem od słuchawek za kilka złoty (bo oryginalny się złamał) nikt nie kupi. Jeżeli miało być spowodowane przez kabel to kamień z serca. Da się to jakoś sprawdzić? I jeżeli okazało by się że zostały uszkodzone - nie z mojej winy, mógłbym oddać na gwarancje same słuchawki bez pałąku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...