Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parunu

Pomysł na numer specjalny CDA

Polecane posty

Hejka. Patrząc na stertę CDA, tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć w CDA stare gry, a raczej ich recenzja ( np, recenzja gothica 1-3, "hirołsi", diablo 1 i 2, WoW, a nawet tibia :tongue: ). Bo nikt nie powiedział, że w CDA są tylko najnowsze gry. W publicystyce by siępisało, "jakie to kiedyś były gry". Fajnie byoby zobaczyć stare klasyki, od których wszystko się zaczeło :smile: . Co o tym myślicie? Czekam na wasze opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby pomysł - trzeba było zbierać CDA od 2000 r tak jak ja, to byś miał te wszystkie recki w domu :tongue: A potem jeszcze uzupełniłem kolekcję poprzez net i znajomych i dzięki temu brakuje mi tylko 6 numerów. Ale jeśli są chętni to te wybrane recenzje można by dać na DVD - teraz jak są 2 to chyba jest trochę miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogłyby być Wydania specjalne poświęcone sagom gier. Coś jak u konkurencji ale z lepszymi tekstami i bez powtórek z CDA - to było przyczyną upadku WS z 2003 r - kto miał CDA kupował tylko powtórki płyt i txtów. A sam jak młody byłem to marzyłem o wydaniu specjalnym gdzie drukiem byłyby wydane wszystkie edycje AR w jednym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny, fajna inicjatywa, tylko, że kłopot jest w tym, że recenzje starych gier nie zapełniłyby ciekawie całego numeru, a co najwyżej jeden parustronnicowy dział. Wielu kupuje CDA między innymi (albo głównie, tak jak ja :wink: ) dla recenzji nowości. Ja tutaj zgodzę się z przedmówcami - jeśli kogoś to interesuje, to zbiera archiwalne CDA. Ewentualnie można zebrać co ciekawsze recenzje na płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś CDA umieścili stare wydania w pliku pdf. Można by zrobić taką powtórkę z rozrywki. To było dosyć fajne. Widząc te "kosmiczne wymagania" gry, jak 32 MB RAM :D A jeśli o inicjatywę do nr specjalnego... to fajnie by było nowy kalendarz zrobić. Ten na 2011 niedługo się skończy... Fajnie by było znowu taki otrzymać. Jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym kalendarzem na 2011 pojechałeś :P Na 2012 jak już, co do numeru, moja wizja co do tego, byłby to numer zapowiadający po części w zagadkach numer 200 :) Czyli byłby to 199nr. w którym byłyby jak zwykle recenzje i cała zawartość z tym że po części zdradzająca kolejny numer :D Innej inicjatywy nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry lecz recenzje starych gier już nie bardzo. Np Ty kupiłbyś starą grę którą już masz tylko dlatego że dodali do niej nową książeczkę ? xD

Ciężko moim zdaniem zrobić coś czego nie było bo najlepsze pomysły zostały już wykorzystane w przeszłości. Samemu jest mi ciężko coś wykombinować tzn. mam jeden pomysł ale nie realny. Jako numer specjalny mogli by nie umieszczać chociaż raz debilnych reklam na których zarabiają a zamiast tego poświęcić więcej stron na recenzje bo moim zdaniem podupadły sporo na jakości. Coraz mniej w nich istotnych faktów, ciekawostek a więcej takiego piep...a zwłaszcza na wstępach. Mam wrażenie że jest to celowe aby to co faktycznie mają do powiedzenia na temat gry nie zajmowało 20 linijek tylko stronę, dwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek i z czymkolwiek byłby ten numer z chęcią bym go kupił :) Zawsze warto mieć coś extra związanego z CDA :P Może o jakiejś najbardziej zasłużonej serii gier w historii np. no właśnie jaka to seria ? Jak dla mnie chyba Call of Duty lub Heroes :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak: jakieś 2-5 stronek z oceną i krótkim opisem gier, które są dobre i można kupic nówke/używke w granicach powiedzmy 10-30zl. Ja z resztą tylko takie gry kupuje i musze się pochwalic, ze kupiłem jakos we wrzesniu/pazdzierniku uzywanego fallouta 3 za 10zl, gdy nówki były po 30-40zł, a stan gry był jak nówka bez folii. Wracając do tematu, to móglby by dobry pomysł, ale z umiarwem, ew. dodatkowa gazetka w stylu Deichmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawartość jaka będzie taka będzie - wszystkim się nie dogodzi.

Miłym akcentem była by opcja z dodaniem jakiegoś gadzetu np. dobrej jakości SMYCZ z logo CD-ACTION.

Kalendarz miło by było jak by co roku był dodawany, w takiej formie mniej więcej jak ostatni, czyli który można powiesić bądź postawić na biurku (BARDZO FAJNY POMYSŁ)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie CDA z recenzjami starych gier był by nudny. Jak ktoś jest spragniony takimi recenzjami to przecież internet jest przepełniony takowymi. W CDA już jest dział "GRY WIECZNE ŻYWE" a kalendarz był w numerze nr.186 . to co tu piszecie już jest w CDA na co dzień więc każdy numer jest swojego rodzaju numerem specjalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...