Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edwin20

Problem, BIOS

Polecane posty

Po jakimś czasie użytkowania wyskakuje mi takie coś:

http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc01796e.jpg/

wyskoczyło już z 6, 7 razy. Z tego co wyczytałem to coś z dyskiem, ale nie wiem czy się zepsuł, czy system ma coś nie halo(dodam, że jak włączam komputer to wyskakuje jakiś błąd, ale to już z miesiąc). Mój angielski jest co najwyżej średni dlatego pytam was o rade. Zaczeło to wyskakiwać przedwczoraj. Co radzicie? Reinstall systemu pomoże?

Dysk:HD103SJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem są raczej drivery albo rejestr (przeskanowanie dysku pod kątem błędów- nie zaszkodzi), także format powinien pomóc (oczywiście, jeśli nie chce Ci się szukać innego rozwiązania). Sprawdź też czy nie masz jakiegoś "świństwa" (wirusy itp.).

Przydałaby się, również treść tego błędu, który pojawia się u Ciebie od miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj SMART dysku. Podaj całą konfigurację włączając w to wszystkie karty rozszerzeń i urządzenia peryferyjne, które są podłączone gdy blue screen występuje. Z formatem się wstrzymaj do zdiagnozowania winnego - jeśli okaże się że to sprzęt to format nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD103SJ

AMD Phenom II 955

GB 870-USB3 rev.3.1

XFX Radeon HD 6950

OCZ STX2 600W

Podłączone: pad, drukarka(lexmark), router orange freedom pro(przez USB).

Odłączyłem drukarke i komp w praktyce cały dzień chodził i nic, ale parenaście minut temu znowu pokazał się blue screen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...