Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HellVard

Komputer zawiesza się podczas włączania gier.

Polecane posty

Witam. Nie wiem czy zamieściłem ten temat w dobrym dziale, nie wiem czy to problem hardwarowy czy softwarowy, a dotyczy różnych gier, więc nie mogłem go umieścić w dziale gry FPS/RTS/itd.

Wczoraj wieczorem wszystko jeszcze było w porządku. Dzisiaj po południu siedziałem trochę na necie, słuchałem muzyki. żadnych problemów, szafa gra. Potem chciałem pograć w Gothic'a III, klikam więc i... czarne tło i zawiecha. No nic, próbujemy jeszcze raz. To samo. Z ciekawości sprawdziłem Far Cry 2. Pojawia się logo gry i koniec, zawiecha. Po jakichś dwóch godzinach spróbowałem ponownie. To samo. O co chodzi? Od wczoraj nic nie instalowałem, nie wywalałem, a ni nie ściągałem. Wczoraj podłączyłem nowe głośniki i gry jeszcze wtedy działały. Podczas siedzenia na necie i słuchania muzyki/oglądania filmów, żadne problemy nie występują.

Konfiguracja:

Windows XP Pro SP3

Intel Core I3 3Ghz

GoodRam 4GB

Płyta główna ASUS P7H55-M Pro

Karta Gainward GeForce 450 GTS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem inne gry (Bioshock, Dark Crusade) i działały normalnie. Jeszcze raz włączyłem G3 i też działa. No fajnie, ale zawiecha 5 razy pod rząd nie wzięła się chyba znikąd? (W G3 gram już jakieś 2 godziny, komp jest włączony mniej więcej od 5 i jak na razie wszystko działa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...