Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kondzio5551

Rozwiązany: Orange Freedom Pro

Polecane posty

Witam. Od dwóch lat jestem posiadaczem internetu Orange Freedom Pro, niestety od około pół roku internet nie spełnia moich oczekiwań.Jest wolny, prędkość ściągania to około 7-8 kb/s.

Niedawno przedłużyłem umowe na następny rok za co transfer danych z 3 GB powiększył się do 6 GB, niestety nie zauważyłem żadnej poprawy.

Zasięg jest maksymalny tj.5 kresek

W czym może być problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zabrzmi to głupio i niedorzecznie ale jak zauważyłem na starym lapku ojca a moim nowym to zauważam czasem różnicę w prędkości o ponad 100kb's oboje lecimy na jednym necie, tj iplus przez huawei router. Być może ma to związek z zawirusowaniem laptopa/kompa, zrób sobie formata i sprawdź czy bd lepiej chodziło, jak nadal będzie kicha, pisz do orange.

Możliwe także że ktoś ci się podpiął pod neta jeżeli też tak masz, od czasu do czasu routery huawei z tego co zauważyłem samoistnie się restartują co prowadzi do wyzerowania wszystkich haseł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test z tej strony:http://www.speedtest.pl/.

post-96418-1320425511_thumb.jpg

Nie wiem czy to ważne ale około 3 miesiące temu miałem problemy z modemem, lecz wymieniłem kabel usb i wszystko śmiga.

Moja sąsiadka tez posiada ten internet, tylko z limitem 3 gb i routerem a internet chodzi nieporównywalnie lepiej. Strony załadowują się szybko, choć ma 3 gb limitu mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że przez cały czas miałem włączone ograniczenie i dodatkowo, nie dodali mi dodatkowego limitu danych.Dzwoniłem do nich 2 tygodnie temu i wszystko było w jak najlepszym porządku, teraz okazało się że wina leży po ich stronie. Tak czy owak sprawę uważam za wyjaśnioną i wszystkim dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...