Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maslascher

Uruchamianie linuxa z pendrive'a

Polecane posty

W związku z potrzebą pobrania plików o dużym rozmiarze postanowiłem ożywić swój stary komputer.

Uznałem że najlepszym wyborem będzie linux a że miałem akurat 10.10 to też taki zajnstalowałem na pendrive, najpierw odpaliłem linuxa z pendrive'a na głównym komputerze żeby się upewnić że nie ma błedów a potem ustawianie wszystkiego w biosie na starym i gdy chcę uruchomić linuxa przy jednej płycie głównej z amd stoj na ekranie z napisem ubuntu z nekończącym się paskiem postępu. na drugiej płycie głównej z intelem proces bootowania jest bardzo powolny i zatrzymuje się na ładowaniu pliku initrd.lz done

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem dzisiaj zajnstalować na dysku niestety stoj na przygotowywaniu się do instalacji

komputery nie są takie stare pierwszy to Pentium IV 2GHz i GeForce 6600GT i 512 MB ramu a drugi to jakiś athlon z taktowaniem coś powyżej 2GHz z tą samą kartą graficzną i ramem różnią się tylko płytą główną i procesorem i jak wspominałem na pierwszym zestawie stoj na initrd.lz done a na drugim stoj podczas przygotowywania instalacji nie chodzi o to że się kompletnie zwiesi tylko po prostu wczytuje jakieś dane w nieskończoność

Problem rozwiazany temat do zamkniecia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...