Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freshiess

Nowy komp - problem.

Polecane posty

Witam.

Miesiąc temu kupiłem nowego kompa (patrz sygnaturka). Od razu po tym jak zainstalowałem Windowsa 7 x64 i wgraniu wszelkich sterowników (na razie bez aktualizacji) zauważyłem, że niektóre filmiki w internecie doprowadzają do BlueScreenów. Jestem fanem mangi i anime. Najnowszy odcinek Bleacha na stronie bleach.com.pl w HD zakańczał się na Blue Screenie, zarówno na Firefoxie, jak i na Google Chrome. Dodam, iż czasem zakańczało się tylko na tym, że mrugnął ekran i pojawił się komunikat: Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Więc zaaktualizowałem stery do najnowszej wersji i problem zniknął, lecz czasem komputer potrafi się normalnie zrestartować, tak jakby ktoś odciął zasilanie na sekundę. Co może być tego przyczyną? Dodam, że do karty graficznej w paczce był dołączony taki kabel do zasilania karty. Zignorowałem go i podpiąłem zasilanie karty takie jakie było w zasilaczu. Może to przez to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz no-name 550W, ale mój tato jest elektrotechnikiem, mierzył napięcia, itd. i wszystko jest tak jak być powinno. Poza tym mam jeszcze inne i na tych innych działo się to samo. Zaraz zmierze temperatury.

Wydaje się być wszystko w normie. Grałem z 30 minut w Just Cause 2.

post-319917-1320158420_thumb.png

post-319917-1320158426_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...