Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kristhebest

Czy Windows jest już czysty?

Polecane posty

No tak, zacząłem sprawdzać od GMERa, więc nie zauważyłem, że masz 64-bitowy system. GMER działa tylko na systemach 32-bitowych. Log z OTL sprawdzę niestety dopiero późnym popołudniem, bo teraz niespecjalnie mam jak. Jakbym o tym zapomniał, to wyślij mi pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda czysto. Jeśli chodzi o zwolnienie pracy kompa, to przyczyną może być Pando Media Booster. Jeśli nadal jest zainstalowany, to proponuję to usunąć. Dalej - masz mało miejsca na dysku systemowy. Niewiele ponad 2GB to dla Windowsa Seven jest za mało. Niestety partycja systemowa w ogóle jest dosyć mała, więc jedyne z czym możesz kombinować, to z przeniesieniem pliku stronnicowania na inną partycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety popełniłem błąd przy partycjowaniu dysku, a teraz zmienić się tego nie da. Myślałem nad przeniesieniem pliku wymiany na inną partycje, ale według systemu ten plik znajduje się na dysku D mimo, że tego nie zmieniałem. Co ciekawe nie mogę znaleźć samego pliku pagefile.sys na tej partycji. Pando Media Booster usunąłem, ale system dalej jest powolny. Jeśli jest bardzo źle, to mogę przeinstalować system i przydzielić więcej pamięci dla dysku systemowego, ale nie pasuje mi takie rozwiązanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTL też zachowuje się tak, jakby nie mógł tego pliku znaleźć i to też może być przyczyna. Ustaw manualnie gdzie ma być umieszczony plik wymiany. Wyłącz go w ogóle na partycji C i ustaw go na którejś z pozostałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem szybko widok na pokazywanie ukrytych plików i folderów, a nie zauważyłem, że zaznaczone jest ukrywanie plików systemowych... Plik znajduje się na teraz na partycji niesystemowej(co ciekawe nigdy na systemowej nie był). Chyba trzeba będzie przeinstalować system...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...