Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sniegu113

Problem z dzwiękiem

Polecane posty

witam.mam problem. mianowicie kiedy oglądam filmy słychać trzaski podczas np.eksplozji.reinstalowałem sterowniki i nic.myśle sobie pewnie coś z dźwiękową sie dzieje.podpinam pod zintegrowaną i to samo.no to podpinam słuchawki zamiast głośników bo może jakaś zaraza opanowała moje hi-fi;)i to samo dalej.już mnie to powoli denerwuje bo nie idzie obejrzeć nic na kompie.Ktoś ma jakiś pomysł ocb??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w samym filmie nie ma trzasków po prostu? Sprawdź ten film na innym komputerze. Jeśli masz Vistę/7 to w panelu sterowania w ustawieniach dźwięku włącz automatyczną regulację głośności - przesterowanie (zbyt głośne dźwięki) też powodują trzaski. Głównej głośności nie ustawiaj powyżej 80%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innych kompach działa ale mi połowa filmów na kompie tak trzeszczy.nawet te które kiedyś normalnie chodziły.a trzaski zaczęły sie po tym jak zainstalowałem sterowniki do słuchawek sb tactic alpha 3d i nie wiem czy się tam coś nie zjechało.ale te sterowniki wywaliłem już i nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jak korzystasz z systemowej funkcji Przywracanie systemu to przywraca tylko ustawienia (no i programy zainstalowane po dacie do której przywracasz system mogą przestać działać). Z resztą powinna być stosowna informacja przy samej funkcji - w razie wątpliwości czy wybrałeś właściwie - napisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...