Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gamer7772

Windows Vista- nie uruchamia sie

Polecane posty

Witam! Mam problem z laptopem. A ścislej mówiąc z systemem. Jest coś takiego ze kiedy włączam komputer wyskakuje biało czarny ekran. Ze system zostal zamkniety niepoprawnie. I mam opcje- włącz system windows awaryjnie, z obsługa sieci ,normalnie ostatnia znana konfiguracja. Problem w tym ze żadna z opcji nie działa. Po prostu winfows nie chce sie uruchomic po wybraniu ktorejs z funkcji. Jest jeszcze druga opcja. Trzeba włożyć płytę z Windowsem i wybrać opcje "Naprawa komputera". Niestety, nie mam plytki, bo komputer byl kupowany z wgranym juz systemem. Co mam robic? Czy muszę kupić nowy system? Dodam ,ze wersja systemu to Vista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Witaj w klubie. Też nie mam płytki z Vistą (wgrana fabrycznie na laptopie).

Prawdopodobnie będziesz musiał kupić nowy system. Jeśli masz LiveCD (płyta "pomocnicza" dołączona kiedyś do CDA), możesz wykorzystać go do zgrania np. na pendrive czy dysk zewnętrzny ważnych danych (dokumenty, save'y z gier itp.). Potem zostaje ci szarpnąć się po kieszeni i zainwestować w system - Windows 7 Home Premium 64-bit PL (wersja OEM) kosztuje ok. 400 złotych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj SMART dysku. Wygląda na to, że system plików może być w rozsypce - najpierw trzeba sprawdzić sprawność dysku potem naprawić system plików (do celów naprawy wystarczy że pożyczysz od kogoś na chwilę jakąkolwiek płytę z którąkolwiek wersją Visty lub Windows 7). Ale najpierw SMART.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...