Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erixon1998

Czy jak dokupię RAM to Battlefield 3 nie będzie się zacinał ?

Polecane posty

Siema ! :) Mam taki problem, a mianowicie kupiłem sobie grę Battlefield 3 ale niestety mój komp troszeczkę nie wyrabia :/ Gdy gram w multi to na najniższych efektach przy min. 10 graczach już robią się lagi :P Nie to żeby nie dało się grać bo gram i normalnie nabijam lvl ale niestety nie mogę sobie pograć z 64 osobami bo wtedy to takie lagi się robią, że masakra :/ Na singlu też co kilka sekund są malutkie ściny, nawet jak wezmę na najniższe efekty :/

Mój komp:

Karta graficzna to Nvidia GeForce GTS 250

Procesor Pentium Dual-Core CPU E5200 2.50 GHz

Pamięć RAM 2 GB

System Windows 7 Ultimate 64-bit

I teraz mam zamiar wymienić to 2GB RAM-u na 4GB i czy to pomoże ? Czy gra nie będzie już się tak ścinać ? Czy trzeba wymienić procesor ?

Z góry dzięki za odp :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Szybkość neta mam 10 Mb więc tym się nie przejmuje :) W sumie to win 7 potrzebuje trochę więcej niż 2GB RAM-u więc się nie dziwie, że mi się tnie ale najbardziej mnie martwi czy to dokupienie RAM-u pomoże akurat w tej grze :/ A dysku chyba nie ma potrzeby czyścić bo jakieś 2 tygodnie temu miałem instalowany system więc wszystkie dyski były formatowane :P No więc to chyba zależy tylko od sprzętu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka niedługo, zastanów się czy nie lepiej poczekać i wymienić procesor. Te ramki dodadzą trochę wigoru, ale na krótką metę. A w przypadku intela nie są dobry rozwiązaniem, bo kolejny upgrade to już wymiana płyty, proca i ramek. Nie wiem, czy warto płacić więcej tylko dlatego, że teraz chce się zaoszczędzić.

Ja pod BF-a chciałem wymienić tylko proca, ale doszedłem do wniosku, że się zwyczajnie nie opłaca, lepiej zawczasu wymienić mobo i proca z ramkami, a ten zestaw dłużej posłuży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...