Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luixx93

Rozwiązany: Windows XP Czy Windows 7

Polecane posty

Witam

Chciałem się dowiedzieć Czy Warto Przechodzić na win 7 do gier np do BC3 ?

Moja Konfiguracja

Pamięc :2GB DDR 2 800 Mhz

Procesor:AMD 3800+ 2.2 Ghz

Płyta Głowna Do Projektowania gier DFI ULTRA INFINITY II MW2

Karta Graficzna:HD 5670 1 GB (DDR 5,128 Bit)

Chce Do TEgo Windowsa dokupic 1 Gb Ramu

raz dokupic dysk 500 Gb SATA II

Ps Wszystkie Gry(AC,GTA4,GOW,NFS,MAFIA II,SPLIT SECOND,BATMAN ARKHAM ASYLIUM) DZiała Na Full Detalach Przy Rozdziałce 1280x1024

Prosze O Odpowiedz Sensowną która Pomoże Mi wybrać ! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na razie korzystam z XP, ale w styczniu już przesiadam się na siódemkę. Nie wiem tylko, czy starsze gry (od 2008 roku i starsze), będa działać. Jeśli jednak, nie zamierzasz grać w gry "only for Vista/7", to pozostań przy XP.

Co do dysku to się wstrzymaj. Szalejące ceny nie zachęcają do kupna. Można albo czekać na jakieś promocje świąteczne, albo szukać np. na allegro. Choć nie wiadomo, czy w ogóle jakiekolwiek obniżki będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem 7 jest o wiele lepsza od XP i na lepszych konfiguracjach działa o wiele lepiej. Na twoim według mnie 7'ka obowiązkowa.

Co do tego co napisał piotrekpk19 - większość gier będzie działać. Na moim 64-bit tylko Worms'y Armageddon i Ignition nie chciały ruszyć, ale te robale już na niektórych XP nie działały... Kolega który ma Win 7 32-bit mówił, że tamta wersja obsługuje nawet to czego XP nie chciał uruchamiać. Jednak właśnie 64-bit jest zdecydowanie lepszym wyborem.

A co do dysku: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,3...ski_twarde.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam 7. Po pierwsze - jest bardziej przyszłościowy (wspiera nowe technologie). Po drugie - ładnie wygląda. Po trzecie, co do działania starszego oprogramowania to większość rzeczy, które działały na XP, działa też na 7. I prawie wszystkie które działają na Viście działają też na 7 (prawie bo to wyjątki jak coś nie działa - a fakt że powinno wywodzi się z dużego pokrewieństwa Visty i 7).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujee Panowiee Za Te Pomocc !

aco do mojej płytyyy moja kilka lat temu byla sprowadzana z japoni na potrzeby tworzenia animacji dla mojego ojca.

posiadala jako jedyna 2x PCI express z dwoma kartami Graf.

ogolnie znam się na komputerach tylko na win xp itd i dlatego moj strach przed 7 ze gry beda wolniej dzialac i troche przystawałem dalej przy XP .

a czy nie spadnie wydajność w tym windowsie ?bo ogolnie Direct 11 nie potrzebny mi jest ale niewiem jak to bedzie na 7 Czy Gra Beedzie Lagować przy nim.

czy jezeli dokupie te 2 GB ramu To bedzie dobrze?

i czy bedzie tak samo z 4 GB na 7 jak z 2 na Xp ?

Przepraszam że tak pisze ale tyle pytań mam ;p

:sleep: Myśle Więc Jestem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie teraz, jak kiedyś mój znajomy pokazywał mi swojego laptopa. Ten był już dość leciwą konstrukcją - zdecydowanie starszy od Win 7. Na początku działał na XP. Później ów znajomy zainstalował na nim Windowsa 7. Ponoć poprawa była olbrzymia. Zarówno system jak i programy działały lepiej. Widziałem go już na Siódemce, dlatego mogę potwierdzić, że lapek działał znakomicie, a żadnym potworem nie był :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...