Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SwitchBlade

Jak połączyć ze sobą PC z innym komputerem?

Polecane posty

Witam, mój problem polega na tym, że nie mam w komputerze odtwarzacza płyt a chciałbym sobie pograć w Bionic Commando, który posiadam z CDA nr 189 z: 04\2011 (grałem na lapku, niestety przy minimalnych ustawieniach, ale gra super :), no i w inne gry które mam na płytkach. Jedną z możliwości jest połączenie np. laptopa (mam 3 w domu) i komputera tylko, że ja nie wiem jak to zrobić, albo jeszcze inny sposób, zrzucić kopię płyty na pendrive ? A niee... nie bedzie możliwości gry multiplayer. ;/

Tak przy okazji, Polecacie Call Of Juarez Więzy Krwi ? fajnie się gra przez multiplayer ? Bo właśnie szukam też takiej gry, jakiś fps najlepiej darmowy!

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten kabelek na połączenie LAN? a co dalej ? same się znajdą i będę widział co się znajduje tu i tu czy musze się w zabezpieczeniach bawić ? Ciemny w tym jestem ;x

Tak, o ten kabel chodzi. Przy połączeniu Windowsa 7 z Windowsem 7 nie będzie problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na chwilkę odbiegne od tematu, mam pytanie. Jeżeli kabel do LAN jest sporo szybszy od USB to dlaczego nie wykorzystuje się go do przesyłu danych ? czemu sie w to nie inwestuje ? przeciez teraz patrze to przesyła mi 50 - 70mb to jest sporo szybciej od USB 2.0 ciekawe jak z 3.0 jest ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB 3.0 bije wszystkie interfejsy na głowę. Już niedługo wszyscy przesiądziemy się na nowszy standard, choć może wcale nie będzie to popularne USB 3.0, bo konkurencja nie śpi, a wszystko zależy od producentów, którzy montują płyty główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem dziś ze sobą 2 sprzęty tzn. probuje ale wyskakuje błąd z komunikatem:

"błąd podczas łączenia z połączenie szerokopasmowe" ;//

Posiadam hasła do laptopa i komputera (maja po 10 znakow) w chwili proby polaczenia nic sie nie da zrobic, chyba lacze mam nieskonfigurowane, lecz go wykrywa, prosze o pomoc. Szukalem pomocy w internecie jednak cos nie wyszlo

Klikam na okienko w dolnym prawym rogu (z komputera) Jest napisane: Obecnie połączono z: Sieć niezidentyfikowana

brak dostępu do internetu, zakładka niżej: Połączenie telefoniczne i sieć VPN, rozwijam zakładkę: Połączenie szerokopasmowe, klikam połącz

i wyskakuje okienko, prosi o nazwę użytkownika więc podaje, klikam połącz, trwa łączenie ... no i ten błąd !

Pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konfiguruj tego jako połączenie szerokopasmowe. Ustaw IP na sztywno dla komputerów, oraz taką samą grupę roboczą. Jeśli masz Windows Vista/7 to musisz w konfiguracji udostępniania włączyć widoczność komputera w sieci, oraz wyłączyć dostęp przez hasło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...