Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HammerHead

Router od Netii

Polecane posty

Dostałem "jakiś" router od Netii, firmy V-TEC z naprawdę biednymi opcjami konfiguracji. Jak przerobić go na modem, by routerem właściwym był ten z oprogramowaniem DD-WRT? Czy da się po prostu podłączyć oba kablem, skonfigurować DD-WRT i będzie działało, czy muszę wydać pieniądze na modem ADSL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak zrobię gdy mi aktywują to cudo. Jeżeli można mieć jeszcze pytanie - jak to jest z transferami w Netii? Do 18Mb/s niby można dać po kablu, ale to jak wiadomo jest czysty marketing. :P Więc pytanie - ile będzie średnio tego transferu. Oraz czy 18Mb/s jest w obie strony, czy tylko do ściagania, a upload ma jakieś śmieszne - powiedzmy - 0.5Mb/s.

EDIT - Ło, to ślicznie. Spodziewałem się czegoś znacznie niższego od oferowanej prędkości. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po kablach pójdzie 18 Mbps, to będzie średnio 18. Mało kiedy jest tak, że np. może być 24 Mbps a będzie 8 czy 4. Najczęściej działa cała prędkość łącza, w zależności też o ilości aktywnych użytkowników w jednym czasie. Wysyłanie będzie ~2-4 Mbps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda następująco:

Router Tomato ma problem z połączeniem się z WANem poprzez routera Netii. Login i hasło na pewno sprowadzam dobrze, zostawiając puste pole "Service Name". Usługa PPPoA jest wyłączona w routerze Netii, włączone jest za to mostkowanie ETHoA. Co robię nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...