Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misio357

TV nie widzi dysku.

Polecane posty

Cześć. Posiadam dysk przenośny 320 GB firmy Intenso oraz telewizor Sony Bravia 32' . Kupiłem te 2 rzeczy mniej więcej w tym samym czasie, wszystko chodziło ładnie, głównie oglądałem filmy , nie było żadnych problemów , do dziś. Wrzuciłem filmy na dysk, podłączam do TV i lipa , nie widzi urządzenia , dioda na dysku normalnie się świeci. Na PC normalnie działa. Czym może to być spowodowane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączasz dysk, wystkie pliki kopiujesz na kompa aby potem je znów rzucić. Wchodzisz w mój komputer klikasz parym na dysku tym. Wybierasz opcje formatuj. Zmieniasz NTFS który jest domyślnie bodajrze na FAT32. Możesz zaznaczyć szybkie formatowanie. No i kliknij Formatuj. ( podaje już z pamięci ) Potem czekasz chwilę i wrzucasz tamte pliki na dysk. ( FAT32 obsługuje pliki nie przekraczające ~4 GB.ale to chyba już nie duży problem )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu tak jak mówisz , wyskoczyło mi ( w tym wierszu poleceń ) Wpisz aktualną etykietę woluminu dla dysku G: Co to znaczy ? Co mam zrobić ? :)

@ Edit

Dowiedziałem się że trzeba wpisać nazwę i tak zrobiłem , ale wyskakuje : Wolumin jest za duży dla FAT32

Co mam zrobić ?! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściągnij i wypal LiveCD/DVD z najnowszym Ubuntu lub jakikolwiek BootCD/DVD który zawiera program GParted. Po uruchomieniu wybierz swój dysk przenośny (upewnij się że to ten na 100%), wybierz system plików (FAT32) i formatuj. Tak po prawdzie to możesz użyć dowolnego programu do partycjonowania dysków.

Ha GParted jest też w wersji "standalone" - klik. Tutaj są też inne programy do partycjonowania. Od siebie polecam Ranish Partition Manager - prościutki w obsludze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...