Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2011

Polecane posty

Pierwsze skojarzenie - Postal :D Ale zdecydowanie nie, za stara gra.

Nie wiem, gdzie tu widać ufo. Na pewno jest dużo krwi, ale gra niekoniecznie musi być krwawa. Hm, nie oglądam South Parku, ale wyczytałem, że ten gość (Kenny) praktycznie w każdym odcinku umiera, a w następnym jest wśród żywych. Więc może gra, w której zabijamy tryliony wrogów, którzy cały czas się odradzają? Slasher jakiś? X-Men Origins: Wolverine?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rozumowanie zapewne jest równie głupie, co chybione, ale wydaje mi się, że każdy z obrazków podpowiada jakieś angielskie słowo, które się z nim kojarzy a nas interesuje pierwsza litera tego słowa.

1. F - Forgotten,

2.

3.

4.

5. I - Insides,

6. R - Rotten,

7. E - Electrocution.

Ponieważ F<=>V, uzyskujemy V _ _ _ I R E, co nasuwa mi skojarzenie z 'Vampire'. Pasowałoby do Halloweenowych klimatów.

Ostatni obrazek mógłby sugerować słowo 'Resurrection', Co w połączeniu może nam dać: Vampire Resurrection, film z 2001 roku. Zamieszczenie filmu na coverze nie byłoby precedensem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, żeby to miało coś z grami tylko może tak trzeba "rozkodować" ten przekaz. Jak mówił przedmówca może być to Pop 2008, ponieważ ukazał się 2 tyg. temu w PKK. To są tylko mrzonki. Może "South Park" oznacza jakąś lokację z gry, w której działa się akcja ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...