Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

violentpixie

Połączono / brak dostępu - ale inaczej, niż w innych przypadkach

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Mój problem przedstawia się właściwie identycznie, jak w wątku http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=110751,

tyle że zaproponowane tam rozwiązanie nie przyniosło w moim przypadku rezultatów. Internet (WiFi) działał bez zarzutu

przez długie miesiące, natomiast 2 dni temu zaczął ni stąd ni zowąd znikać - 5min jest, 5min go nie ma, pojawia się znowu

na minutę, żeby zniknąć na kolejne pół godziny.

Po zastosowaniu rozwiązania z w/w wątku znika znacznie rzadziej, ale wciąż znika, a jeśli działa - transfer jest żenująco niski.

Zarówno przed, jak i po ustawieniu sztywnego IP bez problemu pingowało się własne IP i IP bramy - natomiast

i "przed", i "po" występują problemy z pingowaniem nr DNS i pingowaniem poszczególnych witryn (próbowałam

wp.pl i yahoo.com, po adresie i po IP).

Przed zmianami nie pingowały w ogóle, a po ustawieniu cyferek na sztywno, w momentach w których akurat "jest dostęp

do internetu", czasami pingują się bezstratnie, czasami gubi się zaś jeden albo dwa pakiety.

Jaka może być przyczyna? Co zrobić żeby temu zaradzić? W tym momencie od jakiejś godziny jest OK, ale wciąż kuleje prędkość

łącza - youtubowe filmiki ładują się, jakby chciały a nie mogły, a "świeże" torrenty ledwo dyszą;)

Z góry przepraszam, jeśli popełniłam jakieś terminologiczne gafy / pomieszałam pojęcia - całą swoją wiedzę na ten temat zdobyłam

w ciągu ostatnich kilku godzin riserczując zapamiętale fora;)

Będę Wam bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc.

PS. Tego nieszczęsnego posta próbuję tu wrzucić już od godziny, znowu jest połączenie, ale nie ma dostępu,

DNS i strony nie pingują, rozpacz czarna. Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...