Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

canizares2

Wirtualna sieć LAN

Polecane posty

Witam, poszukuję programu który potrafiłby stworzyć wirtualną sieć LAN, dzięki czemu możliwe byłoby pogranie w gry, w które można pograć tylko w sieci LAN.

Odsyłam jeszcze do tego tematu ----> aby co nieco więcej poczytać http://forum.cdaction.pl/FlatOut-Multiplayer-t159070.html

Jak widać hamachi się nie sprawdza, i kolega nie widzi mojego serwera, a ja nie widzę jego serwera. Jakieś inne propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tak zwane VPN (virtual Private Network - Wirtualne Sieci Prywatne), a jeżeli kolega nie widzi Twojego serwera, to może gdzieś jest opcja wklepania IP z hamachi? Poszukaj dobrze, mi zawsze mi działało gdy nie widziałem czyjegoś serwera ;]. Ewentualnie jeszcze sprawdź czy na pewno masz odblokowane wszystkie potrzebne porty(czasem jest ich dosyć dużo, na dodatek w protokołach UDP lub TCP), a gra jest dodana w wyjątkach do firewalla(co raczej zrobiłeś).

A jeżeli inne programy, to spróbuj poszukać w internecie, są to programy VPN osobiście nie używałem innych, bo hamachi zawsze spełniało dobrze swoją rolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych wypowiedziach wnioskuję, że kolega ma zablokowane porty i prawdopodobnie nie może się połączyć z moim serwerem. Ja już porty mam odblokowane i umnie jest wporządku :)

Dowiedz się czy kolega ma router, jeśli tak to odblokuj u niego porty dla Hamachi, u siebie również, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Powyłączajcie firewalle i spróbujcie wtedy uzyskać połączenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...