Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemal

problem z otwieraniem dysku

Polecane posty

Witam

Mam problem, otóż kiedy chcę otworzyć swój dysk lokalny C, system każe mi wybierać program za pomocą którego go otworzy. Jedynym sposobem na dotarcie do jego zawartości jest wybór opcji "Eksploruj". Mam antywirusa AVG (free edition) i usunąłem wszystkie wirusy, jednak dysk cały czas nie chce się otwierać normalnie.

Czy jest jakiś sposób na naprawienie tego stanu rzeczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie do końca je usunąłeś.

1. Przeskanuj system programem Malwarebytes' Anti-Malware.

2. Uruchom program OTL. W OTL pozaznaczaj opcje Infekcja LOP - Sprawdzanie oraz Infekcja Purity - Sprawdzanie, Skanuj wszystkich użytkowników (resztę zostaw bez zmian), poza tym we wszystkich sekcjach zaznacz opcję Użyj filtrowania i kliknij Skanuj.

Kroki 3 i 4 zrób tylko i wyłącznie wtedy, jeśli masz system 32-bitowy (x86).

3. Jeśli masz jakiś program emulujący napędy, to ściągnij program Defogger, uruchom go i wyłącz nim emulację napędów. Następnie uruchom ponownie system.

4. Ściągnij program GMER. Nie zmieniaj żadnych opcji i kliknij przycisk Szukaj. Po zakończeniu pracy zostaniesz poinformowany, że log został zapisany w schowku. Otwórz notatnik, wklej go i zapisz na dysku.

W przypadku problemów z GMERem spróbuj uruchomić go w trybie awaryjnym, jeśli i to się nie uda, to będzie trzeba użyć czegoś innego.

Na forum zamieść logi z Malwarebytes', OTL (otl.txt oraz extras.txt) i GMERa. Daj je albo jako załączniki do posta, albo wrzuć na wklej.org.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...