Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

simian raticus

Pro Evolution Soccer 6

Polecane posty

W PES5 idzie mi dobrze, więc z PES6 nie będzie problemów.

I tu sie mylisz, bo w PES6 gra sie wyraznie inaczej, niz w "piatke".

Inaczej będzie, zgadza się. Jeżeli ktoś długo grał w PES 4 i 5, to będzie miał troche łatwiej. Pamiętam, jak z FIFY przechodziłem na PES. Najpierw nie potrafiłem kierować zawodnikami, bo inaczej się tu steruje. Natomiast teraz ciężko gra mi się w FIFE :P Człowiek do 'szóstki' szybko się przyzwyczai :)

Na początku to wejdę sobie w trening i będę zapoznawał się z nowościami.

Może w przyszłości mały meczyk? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaarczy :) Jakimi zespołami gracie? Ja Man Utd :D Jak gra wyjdzie na rynek, to zbierzemy kilka osób i zagramy online.

Grałem w pes 6 przez cały weekend. Jest troch inny pod względem sterowania, ale gram już na poziomie chempion i nie mam większych problemów. Gra jest superrealistyczna, supergrywalna i w ogóle super! Macie szczęście, że nie mam neta! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emano jestem poczatkujacy w tym hamanchi czy jakos tam to leci ale w pesa 6 umiem grac powie ktos jak tam mam zrobic zeby ten pes6 chodzil mi przez neta bo nie wiem

a i jeszcze jedno nie mam pudełka orginalnego bo zgubilem gdzies i nie mam nigdzie tego kodu co tam byl da sie jakos to naprawic ?

wielkie dzieki z gory i odwdziecze sie w meczu

zobacze jak gracie i czy jestem gorszy

pozdro!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie tylko jakos ostatnio zgubilem to opakowanie z tym kodem co niby tam był i chyba trzeba cos tam wpisać bo wyskakuje mi w grze jak wejde w sieć i nie mam tego kodu i chyba se nie pogram mi sie zdaje :(:(:(

porażka samemu grac juz mi sie znudzilo non stoper wygraywam i nie chce mi sie tak grac a z kim sto co innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...