Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dj Ogi

QUAKE III

Polecane posty

O dziwo nic na ten temat tu nie znalazłem...

Mam problem następujący: mój Q3 nie znajduję w sieci żadnych CTF RAIL na tej zaj....tej mapie (chyba to jest baseq3). O co chodzi??? Jeszcze rok temu nie było problemu, a teraz nic :!: Q4 nawet się nie umywa do Q3 w sieci, co potwierdzają gracze na licznych forach, ale na tym koniec. Jak chcieć zagarć, to nie ma opcji... Ściągnąłem ostatni update (1.32c) ale on tylko jeszcze bardziej namieszał :? Może ktoś ma pomysł co jest nie tak, bo bardzo mi brakuje CTF Q3...

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo nic na ten temat tu nie znalazłem...

Mam problem następujący: mój Q3 nie znajduję w sieci żadnych CTF RAIL na tej zaj....tej mapie (chyba to jest baseq3). O co chodzi??? Jeszcze rok temu nie było problemu, a teraz nic :!: Q4 nawet się nie umywa do Q3 w sieci, co potwierdzają gracze na licznych forach, ale na tym koniec. Jak chcieć zagarć, to nie ma opcji... Ściągnąłem ostatni update (1.32c) ale on tylko jeszcze bardziej namieszał :? Może ktoś ma pomysł co jest nie tak, bo bardzo mi brakuje CTF Q3...

Pozdr.

A widzisz może inne servery? Tak normalnie ;] ?

Jeśli tak, to może po prostu nikt nie gra w CTF rail, może poszukaj w serverach większoponigowych ;] Jak tam coś znajdziesz to znaczy ze obecnie nikt nie tworzy servków CTF RAIL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne widzi, ale to głównie DM
może poszukaj w serverach większoponigowych ;]

A co to znaczy :?:

To znaczy, że serwer ma duży ping, czyli raczej dla osób z WOLNYM netem. Jak grasz przez sieć, to przy wynikach(fragach) pisze ci jaki masz ping, im cyferka mniejsza (najlepiej dwucyfrowa, czyli mniej niż 100) to gra się szybciej, bez lagów(drobnych pauz w grze, przeskoków) i ogólnie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne widzi, ale to głównie DM
może poszukaj w serverach większoponigowych ;]

A co to znaczy :?:

To znaczy, że serwer ma duży ping, czyli raczej dla osób z WOLNYM netem. Jak grasz przez sieć, to przy wynikach(fragach) pisze ci jaki masz ping, im cyferka mniejsza (najlepiej dwucyfrowa, czyli mniej niż 100) to gra się szybciej, bez lagów(drobnych pauz w grze, przeskoków) i ogólnie lepiej.

fajnie wiedzieć :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że serwer ma duży ping, czyli raczej dla osób z WOLNYM netem. Jak grasz przez sieć, to przy wynikach(fragach) pisze ci jaki masz ping, im cyferka mniejsza (najlepiej dwucyfrowa, czyli mniej niż 100) to gra się szybciej, bez lagów(drobnych pauz w grze, przeskoków) i ogólnie lepiej.

Dzięki za doinformowanie. W sumie mogłem się domyślić że to o to chodzi :oops: Może masz rację bo teraz zmuszony jestem korzystać z neostrady (FUJ :!: ), a wcześniej miałem neta po kablu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że raczyłęs się podzielić z nami swoim zdaniem - mozebyś przestał reklamowac bez wiedzy admina?

Co do tematu - Chriss - polacałbym eBay lub inne serwisy zagraniczne - w Polsce bodajże tylko raz w jakimś chyba empiku widziałem Q - deluxe (q1 q2 q3 i jakiś tam dodatek "chyb coś TEAMPLAY")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś gdzie można Unreal Tournament 1 (2001???) dostać/kupić/ściągnąć? Jakiś czas temu na allegro szukałem ale nic nie znalazłem.

Poszukaj w różnych zapomnianych przez świat (tzn. położonych w mało ruchliwych miejscach lub miejscowościach) EMPiKach czy innych podobnych sklepach, tam czasem potrafią uchować się różne perełki :wink: albo poczekaj jak gdzieś będą opróżniać magazyny na wyprzedaży...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak/czy można pisać skrypty do Q3?

Połączyłem się wczoraj z jakimś serwerem w necie i wywaliło sie mi coś w stylu że nie ma najnowszej wersji punkbustera. a skad to wytrzasnąć?

Tutaj masz link, gdzie możesz pobrać punkbuster-program, "wykopujący" oszustów, laggerów, itp. z serwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że serwer ma duży ping, czyli raczej dla osób z WOLNYM netem. Jak grasz przez sieć, to przy wynikach(fragach) pisze ci jaki masz ping, im cyferka mniejsza (najlepiej dwucyfrowa, czyli mniej niż 100) to gra się szybciej, bez lagów(drobnych pauz w grze, przeskoków) i ogólnie lepiej.

Dzięki za doinformowanie. W sumie mogłem się domyślić że to o to chodzi :oops: Może masz rację bo teraz zmuszony jestem korzystać z neostrady (FUJ :!: ), a wcześniej miałem neta po kablu...

no, niestety na Neostardzie jest strasznie duży ping (ja mam często 999!!). Porażka, ale lepiej grać późnym wieczorem, wtedy jest mniejszy i da się nawet fajnie pograć (można się połudzić o pierwsze miejsce ;) ), poza tym dobór serwera jest ważny, np. na Quadrum mam czasami kaszanę, a czasami dobrze śmiga, ale zdarzają się serwery perełki które śmiagają równo przez cały czas. Musisz sam sobie dobrać serwer który Ci najbardziej pasuje ;) btw. ostatnio uwielbiam CTF na tej kosmicznej mapie z niebieskimi i czerwonymi teleportami.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q3 gram od niedawna. Ściągnąłem sobie rocket arena, i włączam, a tam ładnie wyskakuje multi opcje i takie tam, ale jak chcę włączyć multi to wrzuca mnie na początek ra i nic.

Czy to normalne, a może czegoś brakuje?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z dodatkiem, otóż najpierw mam zainstalowanego Q 3 Arena, potem instaluje Q3 Team Arena i kiedy chce włączyć kwaka bez dodatku ( albo normalnie, albo z menu Team Arena ) to pojawia się jasne tło i kursor, i nic. Potem robię alt + F4 i wychodzi do menu, które jest bardzo rozjaśnione przez co niewyraźne. Co może być problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mozecie mi powiedziec z kad to scoagnac (bo juz chyba gra jest darmowa :?: :?: :?: :?: :?: ) a tak poaztym pamietam te dawne lata jak wymiatalem w quake 3 a i byc moze mozesz miec problem przez .... teraz walne uwaga ... widows tez tak kiedys mialem zainstalowalem na innym kompie (tez xp) ale bez zadnych uaktualnien no i poszlo

nie jest darmowa. Ma status "w sprzedaży", więc pozostaje Ci zakup przez sieć - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj włączyć pokazywanie pełnych i pustych serwerów naraz i potem odśwież. Spróbuj też zainstalować patch 1.16n. Jeżeli to nic nie da możesz szukać serwerów przez x-fire'a albo coś podobnego tam na pewno znajdziesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q3 1.32 win-x86 Oct 7 2002

----- FS_Startup -----

Current search path:

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak8.pk3 (9 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak7.pk3 (4 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak6.pk3 (64 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak5.pk3 (7 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak4.pk3 (272 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak3.pk3 (4 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak2.pk3 (148 files)

D:Program FilesQuake III Arenabaseq3pak1.pk3 (26 files)

D:Program FilesQuake III Arena/baseq3

----------------------

534 files in pk3 files

Running in restricted demo mode.

----- FS_Startup -----

Current search path:

D:Program FilesQuake III Arena/demota

----------------------

534 files in pk3 files

----- CL_Shutdown -----

-----------------------

Couldn't load default.cfg

Teraz mi wyskakuje coś takiego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...