Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Newlo1

Przegrzewanie się procesora Phenom X2 550

Polecane posty

Witam

W ostatnich tygodniach zmieniłem kartę graficzną na nową z starego radeona na nowiutkiego geforca 560 Asus Top , i tu zaczęły się moje problemy w obecnej chwili tmp procka to 65 przy włączonej tylko mozili a jak włączyć grę np WoW dochodzi od 70 do 84, moja konfiguracja to

Phenom x2 550

Geforce 560

Fortron FSP500-60APN 500W

2 dyski Sata

3 GB

Proszę o pomoc:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz jest dobry, sama taki posiadam. A co do collera to zobacz sobie ten - http://pcfoster.pl/artykul/test-coolera-si...1225/452-1.html

Bardzo dobrze chłodzi, co prawda jest troche problem z zamontowaniem, ale zawsze cos na to można poradzić (do jakiegos fachowca zadzwonić czy coś..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Newlo1:

Poprzedni nie zniknął, lecz został zaraportowany gdyż założyłeś go w złym miejscu.

Nie widzę większego sensu w kupowaniu nowego zasilacza. APN jest gorszy jakościowo od innych, czołowych konstrukcji Fortrona (. (GHN i GLN), ale dysponując 408W na linii 12V karcie GTX 560 radę da (karta podczas zwykłego użytkowania ciągnie ok. 150W, pod największym obciążeniem - ok. 200W).

PS. Prawdę mówiąc mogłeś przyjść przed zakupem (podejrzewam, że wówczas odradzono by Ci kupno tej karty), a przynajmniej zapoznać się z tym artykułem - klik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie dobrze siedzi, już 2 czyściłem sprzężonym powietrzem, odblokowałem 2 rdzenie i zaktualizowałem biosa, narazie widzę że tmp mi spadła, teraz mam 55 i spada według speedfana. I jeszcze ważne pytanie w danej chwili posiadam niefirmową budowę i czy zmiana jej na firmową z dobry chłodzeniem bym pomogło?np: KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...