Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jakobeks

Rozwiązany: Wirus z rodziny Kido i powikłania

Polecane posty

Jakiś czas temu trafił we mnie wirus z rodziny Kido, szybko sobie z nim poradziłem, ale obawiam się, że naściągał mi on więcej syfu. Kaspersky, Dr-web i Malwarebytes nic nie wykryło, jednak comodo blokuje połączenia przychodzące do Systemu z portu 55544 na port 445. Właśnie to mnie niepokoi.

Log z OTL

2gi log z OTL, nieco bardziej szczegółowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu używałeś Combofixa. Zamieść na forum wygenerowany wtedy log (nie generuj przypadkiem nowego loga).

Dalej, jeśli chodzi o logi z OTL, to są średnio czytelne. Uruchom raz jeszcze OTL. Następnie we wszystkich sekcjach zaznacz opcję Użyj filtrowania i kliknij Skanuj. Zostaną wygenerowane dwa logi. Obydwa je umieść na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loga z Combofixa nie ma, ale jestem pewien, że sam go nie usuwałem i niemal pewien, że usunął on tylko pliki związane z kido. Dodatkowo wcześniej w autostarcie miałem bat o nawie _unist_ciągliczb, którego usunął Kaspersky zanim sprawdziłem co w nim siedzi.

Log z OTL

Extras.txt

Log z RSIT

Info.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logach z OTL niczego niepokojącego nie widzę. No może poza tym, że masz nieaktualnego Internet Explorera oraz Javę. Logi z RSIT również niczego ciekawego nie mówią (inna sprawa, że dziwne by było, gdyby mówiły, bo ta wersja nie jest przeznaczona do pracy z systemami x64). Możesz sprawdzić system pod kątem ukrytych zagrożeń, ale nie sądzę, by coś to pomogło. Według mnie albo w rejestrze został jakiś dziwny wpis i on teraz bruździ, albo w Twojej sieci jest jakiś komputer, na którym działa coś, co powoduje te komunikaty (nie musi to być szkodnik).

Sprawdź dla pewności system programem TDSSKiller (w tym liku znajdziesz opis narzędzia z linkiem do samego programu), może jeszcze on coś znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...