Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matidop

2 problemy z routerem

Polecane posty

Cześć.Mam 2 problemy z routerem.Przedstawiam je poniżej i proszę o pomoc.

Potrzebuję się dostać do panelu zarządzania routerem, aby odblokować porty.Niestety nie pamiętam loginu i hasła. login admin i hasło admin nie pasuje.Po prostu nie pamiętam.Czy jest jakaś opcja żeby tam się dostać i odblokować porty nie wpisując loginu i hasła?Albo...zmienić je jakoś zdalnie?

Drugi problem.Czasami dzieje się tak że router chodzi i za kilka h wyskakuje że jest aktywny nadaje sygnał, ale nie można się z nim połączyć i pomaga tylko jego restart.Nie wiem czy skumacie o co mi chodzi.Na telefonie jest napisane jak chce połączyć że odłączono, ale sam router cały czas widzi.Na laptopie tam samo.Widzi, ale nie może połączyć.Nie ma bata żeby ktoś się na niego wbił i coś na nim grzebał.

Pomożecie?;-) Router ten to NetGear WGR614v7.Ma on z 3 lata.Kupione po taniości bo koło 100zł kosztował wtedy.Do tej pory byłem z niego zadowolony.Dodam jeszcze że mój stacjonarny komputer jest podłączony kablem prowadzonym od Routera i ten kabel jest rodzaju...wygląda jak telefoniczny trochę :P Na tych sprzętach internetowych się nie znam więc sory że tak chaotycznie :)

39068.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję się dostać do panelu zarządzania routerem, aby odblokować porty.Niestety nie pamiętam loginu i hasła. login admin i hasło admin nie pasuje.Po prostu nie pamiętam.Czy jest jakaś opcja żeby tam się dostać i odblokować porty nie wpisując loginu i hasła?Albo...zmienić je jakoś zdalnie?

Nie ma takiej opcji by dostać się bez loginu i hasła. Najprostsze rozwiązanie to przywrócić router do domyślnych ustawień i ponownie go skonfigurować. Może wtedy nawet miną problemy z odłączaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z instrukcji użytkowania widzę, że domyślnym wejściem jest login: admin hasło: password . Natomiast jeżeli nie działa, ustawienia fabryczne przywracasz przyciskiem Factory Default Restore umieszczonym z tyłu.

Co do drugiego problemu to nie mam pojęcia, spróbuj zaktualizować jego oprogramowanie.

ftp://downloads.netgear.com/files/wgr614v...ual_20apr06.pdf << to jest link do instrukcji obsługi Twojego routera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...