Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

likos96

Komputer nie startuje!

Polecane posty

Gram sobie w gre (powtórzyło się kilka razy) i nagle zacina się wszystko restart tylko pomaga. Kiedy postanowiłem troche po sprawdzać co w panelu piszczy nagle zlagowało dzwięk i obraz. Restartuje komputer tylko nic się nie dziejeczrny ekran niby wszystko pracuje tylko ekranu powitalnego ani słychu ani zwidu.

Sysstem win7

plyta glowna AsRock u68c-s ucc

karta Palit GeForce gtx 460se

procesor amd phenom 2 x4 840

Zasilacz 550w dolaczony do obudowy tracera

Dzięki za pomoc i sorka za błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka doradziłbym sprawdzenie kompa na jakimś zasilaczu, albowiem to co obecnie w nim siedzi trudno do tej kategorii zaliczyć. Kolejni podejrzani - karta graficzna (tu warto sprawdzić podłączenie kabla do monitora oraz spróbować odpalić kompa przy użyciu karty zintegrowanej z płytą główną) a także, co mniej prawdopodobne lecz możliwe, monitor (by go wykluczyć należałoby podłączyć go do innego komputera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nie obecność. Więc wysłałem kompa na serwis przyszedł coś tam zrobili i odpalił u mnie. Tylko dokładnie w piątek po szkole znowu to samo te same objawy. Karte graficzną wykluczamy bo odpiąłem ją i monitor podłączyłem do płyty głównej to samo(sprawdzałem też na innym monitorze) , a zasilacz trochę drogi, ale zbieram fundusze bo wiem, że na zasilaczu nie można oszczędzać. Nie podkręcałem nic w komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...