Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudy12

Rozwiązany: Problem z ekranem/monitorem

Polecane posty

Witam! Nie będę się za bardzo rozpisywał, bo nic kompletnie w tej chwili na monitorze nie widzę, a przecież jest włączony. Problem jest od wczoraj wieczorem. Monitor jest cały czas włączony (lampka się świeci), ale wszystko jest czarne jakby był wyłączony i nic nie widać. Jeśli wyłączę monitor i go włączę spowrtotem to mogę widzieć wszystko przez jakieś 2 sekundy, potem znowu gaśnie. żeby dojść do napisania tego tematu turaj musiałem chyba 30 razy włączać i wyłączać monitor, bo widziałem ekran tylko przez 2 sekundy. Prószę pomóżcie, nic nie mogę zobaczyć, to jest strasznie irytujące. Wszystko działa taj jak należy. Gery działają poprawnie, włączam, dźwięki słyszę, mogę chodzić, jak wyłączę i włączę to przez 2 sekundy widzę, co się dzieje, a potem znowu gaśnie, ALE kontrolka dalej się świeci.

Błagam, to jest nie do zniesienia. ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ciekłokrystaliczny to po zgaśnięciu poświeć na ekran latarką i zobacz czy coś tam jest (ekran CLD jest podświetlany od tyłu, sama matryca nie emituje światła). Jeśli jest jak piszę to padło podświetlenie - naprawa nie jest skomplikowana i nie powinna być droga - choć dzisiaj z serwisami różnie bywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... świecę od tyłu latarką, ale dalej jest czarne. Mam świecić w jakieś konkretne miejsce? Poza tym, wydaje mi się, że jakby to to podświetlenie padło, to by mi się ekran na 2 sekundy po wyłączeniu i ponownym włączeniu monitora nie pokazywał. A jak wyłączę i włączę to na chwile się pokazuje. Kurczę. ;<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...